Діти сайт для батьків.
ЯЛИНОЧКИ СВОЇМИ РУКАМИ


Три чудові ідеї та майстер-класи до них з виготовлення новорічних ялинок своїми руками – вашими і ваших діток – для гарного дозвілля і святкового настрою!

Ялинка з фетру
1. Робимо заготовки: з картону – конус, а з фетру – круги різних діаметрів у порядку зростання.
2. Нижню частину конуса обклеюємо мішурою.
3. У центрі кожного круга з фетру робимо хрестоподібні надрізи – не надто великі, щоб зберігся об’єм. Послідовно одягаємо ці круги на конус.
4. Клаптики матеріалу можуть бути різних відтінків. Так навіть цікавіше. Слідкуйте за тим, щоб кожен круг ховав собою кінчики попереднього – для надійності кріплення та акуратного вигляду.
5. Верхівку ялиночки обгортаємо мішурою, щоб заховати кінчики останнього круга.
6. Вирізаємо з фетру ще один круг і згортаємо його конусом, зафіксовуємо цю фігуру клеєм, а потім одягаємо на верхівку ялиночки.
За матеріалами сайту: www.belozerova.blogspot.com


 
Ялинка з мішури
В основі цієї ялиночки, як і попередньої, картонний конус. Але тут гілочки мають голочки, завдяки використанню мішури. Просто нанесіть на конус вертикальну смужку клею і за спіраллю обгорніть фігуру мішурою. Готову ялинку також можна прикрасити бусами або іншими дрібними прикрасами. Швидко та просто – ідеально для найменших майстрів хенд-мейду.
Фото: www.ladyplaneta.ru


 
Паперова настінна ялинка
1. З цупкого паперу або картону вирізаємо великий трикутник – це буде основою майбутньою ялинки.
2. На папері для аплікацій зеленого кольору різних відтінків обводимо долоньки – теж різних розмірів, бо чим більша компанія робитиме ялиночку, тим веселіше :).
3. Потім ці намальовані долоньки вирізаємо і наклеюємо на трикутник знизу вверх. При цьому «лахматимо гілочки» - відгинаємо пальчики, щоб ялинка була пухнастою. Бажано, щоб поряд були наклеєні долоньки різних тонів.
4. Готову ялиночку прикрашаємо іграшками – можна готовими або ж зробленими так само власноруч.
Фото: www.supersadovnik.ru

СІМЕЙНИЙ ВІДПОЧИНОК

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 6795
Рекомендуємо