Діти сайт для батьків.
Головна / Про нас
Портал «Dity.te.ua» - інтерактивний каталог-порадник
для батьків міста Тернополя

 
50 000 відвідувачів та понад 100 000 переглядів сторінок на місяць – активна аудиторія у проекту “Діти” сформувалася щойно він стартував і продовжує стрімко зростати. Чим зумовлена така популярність, адже сайтів для дітей та батьків сьогодні чимало? Вочевидь портал “Діти” пропонує відвідувачам щось особливе. І вам, як потенційним рекламодавцям, варто познайомитися із цією особливістю ближче:
  1. Економія часу. Батьки – професія без вихідних і відпусток. Тому в них немає багато часу для перечитування розгорнутих порад загального характеру. А на порталі “Діти” відповіді на усі найактуальніші питання матусь і татусів – конкретні, компактні і чіткі.
  2. “Живий” формат. Консультації авторитетних спеціалістів, практичні поради від батьків-тернополян – рекомендації з перших уст завжди викликають більше довіри, ніж звичайний контент у третій особі. Портал “Діти” пропонує відвідувачам реальні поради від реальних людей!
  3. Найповніший каталог дитячих товарів, послуг та фірм Тернополя. “Де і що купувати?” – одвічні питання матусь і татусів. Відтепер відповіді на них не потрібно шукати по всьому Інтернету. Портал “Діти” має зручний, систематизований та вичерпний довідник усіх найнеобхідніших товарів та послуг для батьків.
  4. Безкоштовна реєстрація в каталозі. Дитячий магазин, святкова агенція, медична клініка для дітей чи інші послуги - реєструйте в нашому інтернет-каталозі
При створенні проекту “Діти” ми добре вивчили потреби потенційних відвідувачів, запропонували їм цікавий продукт і як наслідок – отримали успішний та популярний портал.
Наша аудиторія – переважно жіноча, яка цікавиться вихованням малюків, вагітністю, пологами, відгуками про підприємства, установи і фахівців міста, акціями та знижками магазинів, товарами для дітей і мам. Саме тому, каталог дитячих магазинів, поліклінік, святкових агенцій стане у пригоді допитливим тернопільським батькам.

Якщо ви зацікавлені нашою аудиторією як своїми потенційними клієнтами, а тернопільським регіоном як ринком збуту своїх товарів чи послуг – ласкаво просимо на портал “Діти”! На сайті діє унікальна можливість - безкоштовна реєстрація вашої компанії в каталозі з коротким описом її діяльності.

Наші координати:
м. Тернопіль
тел.: (067) 90-20-508
Електронна пошта: reklama@dity.te.ua