Діти сайт для батьків.
Ортопедичне взуття для усієї родини від інтернет-магазину «Ортокідс»Чи насправді ортопедичне взуття настільки важливе для дітей, як про це говорять? Не одна мама задає собі таке запитання. Лікарі ортопеди вважають, що для профілактики кожна дитина має ходити в «правильному» взутті. Але чому?

Особливості та переваги ортопедичного взуття

В період стрімкого росту слід стежити дуже уважно за здоров'ям дітей, адже це допоможе уникнути багатьох неприємностей в майбутньому. Відомо, що при ходьбі найбільше навантаження припадає на хребет і ноги. Правильне формування стопи впливає на цілу опорно-рухову систему. Основні переваги ортопедичного взуття:
  • Ортопедична устілка та каблук Томаса – дають підтримку усій стопі та правильно розподіляють навантаження;
  • Твердий задник - не дає суглобам викривлюватися на зовні, чи до середини;
  • Натуральні якісні матеріали – шкіра та натуральні тканини запобігають потінню ніг;
  • Підошва із супінатором – не дає стопі «просідати» та забезпечує її підтримку.

Ортопедичне взуття має правильно побудовану анатомічну устілку та особливу конструкцію, утворюючи прямий кут з площиною підлоги. Завдяки цьому дитина стоїть і ходить прямо, а це формує правильну поставу. При неправильному зводі стопи, може з'явитися плоскостопість. Це захворювання не таке невинне, як здається на перший погляд. У суглобах нижніх кінцівок порушується кровообіг, що призводить до швидкої стомлюваності, ниючим болям в ногах, а в старшому віці - до ще більш серйозних проблем. 

Ортопедичне взуття також може рекомендуватися дорослим людям, наприклад, із надлишковою вагою, у період вагітності та в деяких інших випадках, коли хребет отримує сильне навантаження. З таким взуттям хода стає легшою, пружнішою та зменшується тиск на суглоби і хребет.

Чому варто купити ортопедичне взуття в «Ортокідс»

Наш магазин представляє широкий асортимент ортопедичного взуття для профілактики та лікування:
  • плоско-вальгусної постановки стоп,
  • Х-подібної деформації гомілковостопних суглобів,
  • поздовжньої та поперечної плоскостопості,
  • інших деформацій гомілковостопних суглобів. 

Також представлені інші спеціалізовані ортопедичні вироби для дітей та дорослих.Ми дуже уважно підходимо до вибору постачальників і співпрацюємо лише із виробниками, які виготовляють ортопедичне взуття для дітей та дорослих згідно усіх стандартів. Наші співробітники завжди готові допомогти Вам і надати вичерпну консультацію.

Звертайтеся у наш спеціалізований магазин ортопедичного взуття та ортопедичних виробів і ви не пошкодуєте! 

«Ортокідс» - м.Тернопіль, вул.Купчинського, 1/4.
Наш інтернет-магазин - http://ortokids.com.ua/

інформація розміщена на правах реклами


МАГАЗИНИ, ТОВАРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 2254
Рекомендуємо