Діти сайт для батьків.
Оба-на! Студія розвитку дитини

Оба-на! Студія розвитку дитини

- Сучасні тематичні заняття для дітей від двох років
- Ранковий міні-садочок від 2-6 років
- Ефективна підготовка до школи
- Англійська з 2-ох років
- Ейдетика,логіка - КРОк
- Конструювання з LEGO!
- Малювання. Глинотерапія
- Запальні вечірки та проведення днів народжень!


Адреса:
м. Тернопіль, вул. Чайковського, 39
тел.: 068 417 4746
https://www.facebook.com/obanaternopil/?pnref=lhc
Електронна пошта: obanaternopil@gmail.com

  
 

ОБА-НА!
Допоможемо побачити найкраще у ваших дітях!

Запрошуємо ваших дітей у захоплюючу подорож сучасних тематичних занять в затишній атмосфері разом з обізнаними педагогами,для яких це не просто щоденна праця,а поклик душі.

Продовжується набір у групи:

- «Щасливий малюк»  -  інтерактивні розвиваючі заняття для дітей від 2 до 3 років. Основне завдання  - створити навколо дитини оточення, що сприяє її емоційному, інтелектуальному та творчому розвитку. Дитя у такому віці -  це безкінечне джерело енергії, яке неможливо змусити сидіти на одному місці. Більше того, це було б абсолютно неправильно! Наші заняття спрямовані на гармонійний і всебічний розвиток дитини: формування правильної постави, розвиток сенсорної сфери, пам’яті, мислення, уваги, сприянні виникненню поруч з наочно-дійовим мисленням елементів наочно-образного мислення, удосконалення активної мови дітей,розвиток образотворчої діяльності (малювання, ліплення, аплікація, конструювання, техніка штампу, відбитку ), колористики, дрібної моторики рук.

- «Запитайлики»  –  ваш малюк підріс та ставить багато запитань? Шукаймо відповіді разом! Спеціально розроблений курс всебічного розвитку дитини з 3 до 4 років в поєднанні з вивченням англійської мови  відповідає всім віковим і психологічним особливостям дитини. Ми не готуємо з дитини генія, ми допомагаємо йому повноцінно пізнавати світ, наповнюємо його новими знаннями, відчуттями і емоціями, які роблять його життя більш захоплюючим і веселішим. У віковій групі «Запитайликів» заняття спрямовані на формування життєвих компетенцій дитини; розвиток самостійності та впевненості; стимулювання пізнавальних психічних процесів; збагачення словникового запасу, розвиток мовлення; забезпечення фізичного розвитку; ознайомлення з буквами, цифрами; ознайомлення з творами мистецтва, художніми творами; формування навиків малювання, ліплення, аплікація, конструювання, орігамі, техніки штампу, відбитку тощо.

- «Мудрики» - або “Light-версія” підготовки до школи – це заняття для дітей 4-5 років,що проходять у легкій, веселій, ігровій формі з елементами ейдетики, де діти розвивають пам'ять, увагу, уяву, логіку, математичні здібності  а також формування в дітей практичних навиків: вміння читати, рахувати, розв’язувати приклади і задачі. Основний акцент по навчанню англійської за загальновизнаними методиками Кембриджського та Оксфордського університетів - розвиток мовних навичок. Наша робота направлена не лише на розумове збагачення, ми допомагаємо виявити та розвинути приховані таланти у ваших дітей . Ретельно підібрані інтегровані заняття розвивають дрібну моторику рук, що дуже важливо для майбутнього письма, зорове сприйняття, слух та тактильні відчуття. Інформація подається двічі на тиждень : основи грамоти та лічби чергуються із вивченням англійської мови та практичного курсу пізнання світу способом його дослідження. В першу чергу варто відмітити, що ми набираємо невеликі групи – не більше 6 дітей. Це дозволяє нам приділити максимум необхідної уваги кожній дитині! У нас працюють досвідчені спеціалісти – педагоги з високим рівнем знань педагогіки, психології та новітніх методик виховання та навчання. Вміють знайти підхід до кожної дитини – навчити, виховати, допомогти… Адже кожна дитина – це неоціненний скарб, який треба берегти та плекати!

- «Вчусь вчитись» – це програма підготовки дітей 5-6 років до школи,яка готує у відповідності до державних вимог , що ставить перед нами сучасна система освіти. Ми набираємо дітей з різним рівнем початкових знань і починаємо навчання з самих азів. Всі заняття відбуваються в формі приємної командної гри, кожна дитина задіяна в роботі і різниця в знаннях, якщо вона є, просто не відчувається! Крім того, інформація, яку ми подаємо, ускладнюється поступово, тому ваша дитина кожного дня дізнаватиметься щось нове. Інформація подається двічі на тиждень : основи грамоти та лічби чергуються із вивченням англійської мови та практичного курсу пізнання світу способом його дослідження.

Після проходження курсу ваша дитина зможе:
- розрізняти основні одиниці мовлення: речення,слово,склад, буква, звук;
- розбирати нескладні слова за звуками;
- самостійно читати короткі тексти;
- вільно переказувати улюблені літературні твори (оповідання, казки);
- правильно будувати речення при розмові, в тому числі, використовуючи складні речення;
- суттєво поповнити словниковий запас.Ми навчимо вашу дитину:
- лічити в межах ста;
- лічити різними способами: кількісний, порядковий, в зворотному напрямку;
- працювати з цифрами в межах від 0 до 20;
- легко розв’язувати арифметичні, логічні задачі та їх приклади;
- розрізняти основні одиниці вимірювання (мм, см, м);
- розрізняти геометричні фігури, їх назви і властивості;
- визначати час за годинником.
Заняття по підготовці до школи навчають внутрішньої організації, концентрації уваги, уважно та старанно виконувати завдання, оцінювати свою роботу і планувати свій час.
Підготовка до школи триває з вересня до травня.

- «KINDERHOUSE»  -  ранковий міні – клуб  з 9:30 до 13:00 для дітей 2 -4 роки. Це чудова альтернатива няні, бабусі і дитячому садку . Заняття «KINDERHOUSE» спрямовані на всебічний розвиток та соціалізацію дитини. Наші кваліфіковані  викладачі щодня  створюють спокійний і радісний настрій на весь день. Режим дня, що містить :розвиваюче  заняття, вивчення англійської, вправи для фізичного розвитку та знайомство з музичним мистецтвом   сприяє досягненню  організованості та зібраності Вашої малечі. Невеликі групи гарантують комфортні умови навчання та розвитку дитини, адже викладач має достатньо часу для кожного малюка. Отже в результаті малюк спілкується з однолітками і одночасно є достатньо часу для навчання з викладачем.

- «SmartHouse»  - ранковий міні – клуб  з 9:15 до 13:00 для дітей 4-6 років. Це комфортне середовище для Вашої дитини! Наше головне завдання створити найзручніші умови для сприятливої атмосфери розвитку дітей. Навчання у «SmartHouse» це :
–  соціальна адаптація дитини, спілкування з однолітками, розвиток моральних почуттів;
– збагачення словникового запасу та розвиток уваги і пам`яті на заняттях з ейдетики
  - вивчення  англійської мови;
– формування математичних уявлень;
– розвиток творчих здібностей, бажання займатись художньою діяльністю;
– ознайомлення із художньою літературою, творами мистецтва;
– фізичний розвиток (зарядка, заняття з фізкультури, естафети, рухливі ігри),прогулянка;
– підготовка руки до письма на заняттях грамоти;
– формування культурно-гігієнічних навичок.
 Різновікові групи, постійне спілкування з дітьми різного віку формує в дитини різноманітне сприйняття світу. Дитина засвоює основи поведінки як старшого, так і молодшого серед дітей, що важливо для формування соціальних навичок взаємодії, здобуття досвіду взаємодії. В різновіковому середовищі діти краще розуміють один одного, вчаться ділитись, гратись, працювати в групах, що є важливим навиком для навчання в школі. «SmartHouse»   - щоденно !

- «Креативна англійська», «Креативна французька» : пріоритетним завданням цих занять є задоволення дитини,яке вона отримуватиме продовж усієї години. А наша успішна методика навчання, висококваліфіковані викладачі, спеціально розроблені учбові матеріали гарантують високий результат. Ваша дитина полюбить наші заняття завдяки рухливим іграм, пісням, різноманітним завданням (де задіяна дрібна моторика рук),які роблять навчання легким і захоплюючим. Маленький поліглот і не помітить, що вчиться, адже увесь процес навчання буде для нього цікавою грою!

- «Англійска,французька для школярів» - З якого боку не подивись, а вивчення іноземних мов має одні переваги. Знання – це сила,а знання іноземної мови - тим паче. Навіть якщо ви справжній патріот, і не збираєтеся залишати свою країну, знайомство з іншими мовами- це спосіб розширити свій кругозір, дізнатися щось нове про різні країни  і про спосіб життя інших людей. Ми пропонуємо  мовне середовище,численний наочний матеріал,мультимедійні засоби навчання,що посприяють кращому засвоєнню потрібної інформації та допомагаємо у виконанні домашніх завдань. Вивчення іноземних мов  в наші дні - це не розкіш, а необхідність !

- «Мій проект з LEGO» - заняття для дітей від 4 років. Однією з різновидів конструктивної діяльності є створення 3D-моделей з LEGO-конструкторів, які забезпечують складність і багатогранність ідеї,що втілюється. Досвід, отриманий дитиною в ході конструювання, незамінний в плані формування вміння і навичок дослідницької поведінки. LEGO-конструювання сприяє формуванню вміння вчитися, домагатися результату, отримувати нові знання про навколишній світ, закладає перші передумови навчальної діяльності. Найважливішою відмінною рисою стандартів нового покоління є системно-діяльний підхід, що передбачає чергування практичних і розумових дій дитини. У цьому сенсі конструктивна творча діяльність є ідеальною формою роботи, яка дозволяє педагогу поєднувати освіту, виховання і розвиток вихованців в режимі гри.
Візуалізація 3D-конструкцій - це просторова система знань навколишнього світу. В першу чергу цей вид конструювання спрямований на розвиток наступних процесів:
Психічний розвиток: розширення кругозору, формування просторового мислення, творчої уяви, довгострокової пам'яті,готується  грунт для розвитку технічних здібностей дітей.
Фізіологічний розвиток: розвиток мускулатури рук і кісткової системи, дрібної моторики рухів, координації рук і очей.
Розвиток мови: активізація активного і пасивного словника, вибудовування монологічного та діалогічного мовлення.
Програма націлена не стільки на навчання дітей складним способам кріплення деталей, скільки на створення умов для самовираження особистості дитини. Кожна дитина любить і хоче гратись, але готові іграшки позбавляють дитину можливості творити самому. LEGO-конструктор відкриває дитині новий світ, надає можливість в процесі роботи здобувати такі соціальні якості як допитливість, активність, самостійність, відповідальність, взаєморозуміння, навички продуктивної співпраці, підвищення самооцінки через усвідомлення «я вмію, я можу», настрою на позитивний лад, зняття емоційної і м'язової напруги. Розвивається вміння користуватися інструкціями і кресленнями, схемами, формується логічне, проектне мислення. Створення з окремих елементів чогось цілого: будинків, машин, мостів і, врешті-решт, величезного міста, заселивши його жителями, є веселим і разом з тим пізнавальним захопленням для дітей. Заняття з LEGO-конструктором не тільки цікаво, але й корисно! За допомогою наочних прикладів у формі гри діти вчаться жити в суспільстві, соціалізуються в ньому.
В ході навчальної діяльності діти стають будівельниками, архітекторами і творцями, граючись, вони придумують і втілюють в життя свої ідеї !

 - «Райдужна палітра» - заняття малюванням з 4 років,які будуть приносити вашому чаду не тільки користь,а й максимальну радість від такого прояву своєї індивідуальності! Ніколи не забороняйте дитині малювати. Таке дитяче, на перший погляд,захоплення має у своїй основі дуже істотну користь,адже будуть задіяні як фізична, так і розумова активність малюка. Плюсів дуже і дуже багато!Раніше малювання завжди вважалося справою благородних людей. Тому, ми вам надаємо можливість зробити життя вашої дитини більш насиченим та неординарним!

- «Глинотерапія» -  дивовижний час для активізації почуття радості. Діти,віком від 4 років,  під час роботи з глиною можуть у різний спосіб дати вихід своєму роздратуванню. Ті, які відчувають потребу у покращенні самооцінки, отримують незвичайне відчуття у процесі використання глини. З глиною кожен легко може бути майстром! Ця м`яка  субстанція активізує тактильні відчуття, передає характер та емоції людини. Її можна формувати руками, збивати, кидати, змішувати, розбивати – та знову і знову вона буде підпорядковуватися. Глина чуйно реагує, змінюється і попри це все-таки не руйнується, вона залишається глиною, з якої можна знову сформувати шедевр. Робота з глиною дозволяє подумати, осмислити, вибрати, прийняти зважене рішення.  Цей процес носить терапевтичний характер та дозволяє звільнитись від зайвих думок. Глинотерапія розширює особистий простір дитини, активізує її творчі ресурси, дозволяє дитині проявляти свої негативні та агресивні почуття в безпечній формі, сприяє виникненню відчуття внутрішнього контролю і порядку, знімає емоційну та тілесну напругу дитини, долає внутрішні блоки та бар‘єри.
Глинотерапія – один із найдавніших методів природньої терапії. Навіть знаменитий вчений Авіцена описував незвичайні цілющі властивості глини,які й до цього часу дивують та захоплюють!

- «КРОк» - це Курс Розвитку Особистості,де  багато уваги приділено інтенсивному  розвитку логіки, аналізу, оволодіння навичками образного сприйняття і запам’ятовування, опановування складної  інформації, і вчасного її пригадування, позитивного ставлення до навчання,подолання певних мовних бар`єрів, протистояння дитячим страхам та ін. Увесь процес стає ще й унікальним засобом розвитку дитячої уваги і пам’яті за допомогою використання педагогом-психологом методів ейдетики, перевагою якого є простота і доступність для дитини. Уява + позитивні емоції = секрет успішного навчання!
 
АКЦІЇ   !!!
Збери групу дітей з 5-ти чоловік та відвідуй заняття – БЕЗКОШТОВНО!
Будьмо дружніми!Приведи друга та отримайте в подарунок 50 гривен(по 25 на кожного),які  зможете використати при купівлі абонементу !
Розкривайте свої таланти!Відвідуючи один курс на студії ви автоматично отримуєте знижку 10% на інший!
Ми раді бачити усю вашу родину!Якщо одна ваша дитина навчається у нас,то братик чи сестричка гарантовано отримує знижку 10% на будь-які заняття в ОБА-НА!

 Центри дитячого розвитку

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 13941
Рекомендуємо