Діти сайт для батьків.
Народження дитиниДля жінки немає більш значущої і незабутньої події, ніж народження дитини. Я думаю, що жінку, що народила дитину можна прирівняти до чоловіка, який пройшов війну! Коли солдати повертаються з війни, вони відчувають, що ніхто не може зрозуміти їх, відчути як це було, окрім тих, хто сам пройшов через це, те ж саме і з жінкою після пологів.

Існує навіть такий жарт про те, що якщо запитати у старої 100 річної жінки, яка вже не пам'ятає, як її звуть, про її пологи, то про них вона вам обов'язково розповість!
Таке не забувається навіть при запущеному склерозі!

Немає таких правил і встановлених норм, за допомогою яких жінка могла б прогнозувати, що її чекає. Бувають легкі пологи, а бувають важкі, але ні у кого не буває безболісних пологів. Деякі жінки відчувають менше болю, інші більше з причин фізичного і психологічного стану. Як би порізному не протікали пологи, фізичний процес в своїй основі один і той же. У певний момент вагітності організм жінки і плід подають сигнал матці починати скорочення і починаються пологи. Хоча лікарі можуть тимчасово припинити або прискорити пологи, це невідворотний і могутній процес. Біль, страх, втрата самовладання - це звичайні відчуття породіль.

Кажуть, що жінка народжує так, як вона живе! Наскільки сильний цей біль? Зазвичай жінки описують пологи так: на ранній стадії «дуже неприємними», під час сутичок «жахливими» і «болісними» під час останнього періоду пологів. Але проте не все так погано біль під час сутичок не можна порівнювати з іншим болем. Вона як хвиля, підливши, відливши. Вона не присутня постійно, як наприклад: вас би підвісили за волосся і залишили висіти так 35 годин

Ще однією причиною, по якій біль під час пологів не можна порівнювати, скажімо, з болями, що заподіюються зламаною рукою, є те, що її не сприймають як загрозливою. Вона служить хорошій меті, як би в - благо. Психологи стверджують, що біль, який не вважають шкідливим, переноситься легше.

Не малим фактом жінки є вибір лікаря. Лікар повинен бути чуйним, таким, що розуміє, забезпечити окрему палату. Він повинен йти не тільки назустріч вашим побажанням, але і сам уловлювати їх. Звичайно, ви хвилюватиметеся по - колишньому, але ви відчуєте себе в безпеці.

Так само спілкування з іншими жінками може принести велику користь. Звичайно завжди існує небезпека, що ви почуєте багато жахливих історій. Але я думаю, що оскільки жінки чують розмови про пологи з самого дитинства, це не дуже їх налякає. Тому, що вони вже наслухалися масу всяких історій. Іноді пологи бувають легкими, але для 98% жінок, у яких вони були важкими, настає наступний день, коли вони ходять і розмовляють, і живуть, і вони розповідять вам, яке буває відчуття задоволення тому, що вони пройшли через це, і все кінчилося добре!


Джерело: www.woman.com.ua

ЗДОРОВ'Я

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 3747
Рекомендуємо