Діти сайт для батьків.
Centrum języka i kultury polskiej- Центр польської мови та культури

Centrum języka i kultury polskiej- Центр польської мови та культури

Центр польської мови та культури «MojaPolska» запрошує дітей та дорослих! Польська мова цікаво, без стресу та із задоволенням. Індивідуально і в групі. Особисто і через скайп. Власна методика та розробки!

Адреса:
м.Тернопіль, пр. Степана Бандери, 32 а (третій поверх)
тел.: 098 699 25 73 , 098 32 32 332
https://www.facebook.com/MojaPolska-888551161205854/timeline

 
Пропонуємо навчання за такими напрямами:
 
Ігрова польська та дитяча польська  (7-9 р) – легке та захоплююче введення у мову, активна діяльність і мовне середовище. Чудова база для подальшого вивчення мови.
 
Польська для підлітків (вікові категорії 10-11 та 12-15 років) – цікаві матеріали, веселе спілкування, відео, ігрові методики, але і читання, писання та граматика. Щоб добре та без стресу підготуватися до навчання у Польщі
 
Чотиримісячний розмовний інтенсив (дорослі від 16-ти років, на рівень А1 – А2) – комунікація польською у найпоширеніших життєвих ситуаціях. Основний акцент на говорінні, читанні та розумінні. Необхідний мінімум граматики, максимум спілкування.
 
Базова польська (дорослі від 16-ти років, від нуля до В1) – рік старанної праці на пороговий рівень володіння мовою пролетить швидко і непомітно.
 
Підготовка до співбесіди на Карту Поляка – за 20 занять ми навчимо читати і підготуємо до розмови з консулом. У нашому активі  - кілька років досвіду і десятки успішних співбесід. Власна методика, перевірені матеріали. Можливість гнучкого графіку занять!
 
Мама + ляля – розмовна польська для мамусь із дітками – мама читає,  розмовляє, співає, грається польською,  а також годує, міняє підгузки, обнімає… Навчання без відриву від коханої лялі. Дитина розважається – мама спокійно вчиться.
 
Сімейна польська (дорослий + дитина) – найкраще проведення часу – це спільна діяльність, а найкраща мотивація до навчання  - вчитися разом! Програма адаптована під різновікову групу. Можливість гнучкого графіку занять!
 
Індивідуальні заняття (аудиторно  та через скайп) – підбираємо програму під потреби, рівень, зацікавлення, час та темп учня. Можливість гнучкого графіку занять!
 
Канікулярні мовні табори для учнів 5-11 класів – можливість провести канікули не тільки з користю, але й весело та дійсно цікаво
 
А також – тематичні вечірки, лекції, методичні семінари для вчителів,  канікулярні мовні табори та багато іншого! 
 
Групи набираються на постійній основі!!! Кількість учнів у групі – до 8 осіб. Є можливість міні-груп (2 особи) за гнучким графіком.
 
Наша адреса: проспект С. Бандери, 32а
Запис та інформація: 098 323 23 32, 098 699 25 73

ЗИМОВІ КАНІКУЛИ ІЗ КОРИСТЮ!!!

 
Шановні друзі! Тернопільський Центр польської мови і культури MojaPolska запрошує учнів 5-11 класів, які вивчають польську мову, на канікулярні мовні табори:
  • для учнів 5-8 класів: п'ятиденний мовний табір Po prostu zrób to.
Учасники табору зможуть повторити, закріпити та систематизувати набуті у школі знання польської мови, застосувати наявні вміння і навички та отримати нові. Заняття проводяться в ігровій формі, з використанням інтернет-ресурсів (у тому числі за допомогою мобільних телефонів чи планшетів), а також настільних ігор. Програма табору розрахована на початківців.
  • для учнів 8-11 класів: триденний краєзнавчий табір Polska z bliska.
Учасники табору познайомляться із історією Польщі, поринуть у захопливий світ польських легенд, по-новому відкриють для себе країну, мову якої вивчають. Ігрові методики, комунікативний підхід, використання сучасних ресурсів зроблять заняття цікавими та динамічними. Мета табору – зацікавити молодь, надихнути на глибше занурення у мову та культуру Польщі, показати, що навчання може і повинно бути цікавим!

ІНФОРМАЦІЯ ТА ЗАПИС: 098 699 25 73, 098 32 32 332

Табір буде проводитися на зимових канікулах, у січні. Точні дати будуть ще узгоджуватися. Кожен табірний день триватиме 5 годин. У вартість табору входять навчальні матеріали (карти праці), а також чай та печиво (у довільній кількості). Укінці учасники отримують диплом і подарунок (іменна чашка з логотипом табору).
 
Вартість таборів:
  • для учнів 5-8 класів: п'ятиденний мовний табір Po prostu zrób to 2000 грн з учасника. Якщо табір організовується для групи, то керівник групи бере участь у заняттях та отримує матеріали безкоштовно.
  • для учнів 8-11 класів: триденний краєзнавчий табір Polska z bliska 1300 грн з учасника. Якщо табір організовується для групи, то керівник групи бере участь у заняттях та отримує матеріали безкоштовно.


Курси англійської мови (мовні школи)

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 18398
Рекомендуємо