Діти сайт для батьків.
Дитячий клуб - центр розвитку для діток віком від 2 до 7 рочків.

Дитячий клуб - центр розвитку для діток віком від 2 до 7 рочків.

Baby Club — це унікальний центр дитячого розвитку, де діти навчаються, граючись, і тим самим отримують подвійну користь.

Ми запрошуємо на навчання Ваших діток віком від 2 до 7 рочків.

Адреса:
Бульвар Шевченка, 25( навпроти Клубу Файного міста ), 3 поверх.
тел.: 097 307 88 33
https://www.facebook.com/ternopilengclub/
Сайт: www.instagram.com/kidsclub.ternopil


Кваліфікований та професійний персонал, який знає підхід до діток та точно вміє правильно проводити заняття так, щоб зацікавити дитину і при цьому допомогти їй опанувати нові знання. Складаємо програму навчання так, щоб дитині хотілось дізнатись більше і вона завжди з цікавістю відвідувала наші заняття. Намагаємось створити гармонійну та комфорту атмосферу для кожної дитини.

Ми підберемо програму занять, яка відповідатиме інтересам, цілям, віку і рівню підготовки дитини. Ми пропонуємо різного роду цікаві та корисні заняття, що спрямовані всебічний розвиток вашої дитини.

Навчальна частина: інтелектуальний розвиток;розвиток сенсорики, моторики, мови, пам'яті, уваги, уяви.

Ігрова частина: фізичний розвиток;вивчення пісень;ігри.

Дитяча майстерня: творчий розвиток;малювання;ліплення;аплікація;робота з природними матеріалами.

Підготовка до школи: читання;підготовка руки до письма;математика;логіка;соціальні навики.

Розмова англійська мова для діток.  Методика: навчання проходить в ігровій формі з використанням комунікативної методики( спрямована на навчання розмовної мови): кольорові підручники та їх забавні герої, веселі пісеньки і рухливі ігри, малювання, аплікації і, звичайно ж, улюблені мультфільми допоможуть дитині не тільки отримати необхідні знання, але й прищеплять їй любов до мови, що є нашою пріоритетною ціллю.

Англійська для підлітків. Ця програма для підлітків 12-16 років, які ставлять перед собою далекоглядні цілі, і вже зараз розуміють, що знання англійської мови послужить їм ключем до багатьох дверей в їхньому дорослому, професійному житті.

Англійська для дорослих. Сьогодні всі аспекти нашого життя вимагають знань англійської мови. І кожен з нас все частіше стикається з необхідністю розуміти і використовувати англійську мову - спілкуватись з партнерами по роботі, і на відпочинку за кордоном, користуватися Інтернетом, читати книги та пресу, писати резюме, заповнювати анкети, переписуватись з друзями та діловими партнерами, допомагати дитині у вивченні англійської мови в школі. Цьому ви навчитесь у нас.

Більше інформації по телефону: 097 307 88 33

Наш клуб на Facebook


Instagram


 
 
 Центри дитячого розвитку

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 12825
Рекомендуємо