Діти сайт для батьків.
Збираємося на ювілей до дідуся


Ювілей — кругла дата, яку відзначають не щороку. Ювілейний день народження — це завжди значущий захід, особливо в літньому віці, коли на свято приїздять друзі й родичі: діти, онуки. Урочистого дня для ювіляра головне — почуватися в центрі уваги, главою сім'ї, упевнитися, що роки минули не дарма. І, звісно, порадіти зустрічі з близькими й приємно провести час у їхньому колі.

 

Ювілей — кругла дата, яку відзначають не щороку. Ювілейний день народження — це завжди значущий захід, особливо в літньому віці, коли на свято приїздять друзі й родичі: діти, онуки. Урочистого дня для ювіляра головне — почуватися в центрі уваги, главою сім'ї, упевнитися, що роки минули не дарма. І, звісно, порадіти зустрічі з близькими й приємно провести час у їхньому колі.

Що подарувати дідусеві на ювілей?

Дарувати на дні народження набори для гоління — давно вже поганий тон. Нерідко літнім родичам дарують речі для дому: посуд, рушники, столові прибори. Однак готуючи подарунок на ювілей, варто придумати щось особливе.

Ювілейний подарунок має відповідати принаймні одній з таких ознак:

  • корисна річ, яка потрібна людині саме зараз. Це можуть бути побутова техніка, телефон, щось із меблів або навіть путівка до санаторію;
  • щось значуще, символічне, на пам'ять, можливо, зроблене власноруч.

Вибрати пам'ятний подарунок нелегко. Далеко не всім подобаються різні вази й статуетки, які потім припадатимуть пилом на полиці. Рукодільницям легше, однак варто пам'ятати, що подарунок має бути не просто пам'ятним, але й якомога більш практичним. Наприклад, вишиті подушки або картини бісером мають гармонувати з інтер'єром. Найлегше — знайти сімейну фотографію, на якій є всі близькі родичі разом з ювіляром (а якщо такого фото немає — зробити колаж), роздрукувати, уставити в красиву рамочку й подарувати. Попри простоту виконання, такий подарунок дідусеві напевно сподобається.

Якщо хочете подарувати щось корисне, чудовим подарунком буде кнопковий мобільний телефон, наприклад: https://kasta.ua/market/mobilnye-telefony/. На сайті Kasta можна знайти недорогу, але якісну й функціональну модель. Через проблеми із зором літнім людям складно оцінити смартфони, а практичний телефон зі зручними кнопками допоможе їм завжди бути на зв'язку з дітьми й онуками.

Готуємося до святкування ювілею в ресторані

Усе частіше визначні дати відзначають не вдома, а в ресторані або кафе. Основні причини:

  • не потрібно самостійно готувати святковий стіл для купи гостей, що дуже втомлює;
  • не треба прибирати посуд, розставляти столи, стільці, коли гості розійдуться,;
  • у просторому бенкетному залі місця вистачить усім запрошеним;
  • свято не вдома надає зборам урочистості, значущості;
  • можна зробити бездоганні сімейні фото в красивому інтер'єрі.

Вирушаючи на ювілей дідуся в ресторан, бажано вдягнути ошатне плаття на вечір, яке можно обрати на сайтi: https://kasta.ua/market/vechernie-platya/ . Для дідуся онука завжди буде маленькою принцесою, а для принцеси немає нічого кращого за сукню.

Однак ні святково вдягнені гості, ні дорогі подарунки не порадують ювіляра, якщо не буде щирої уваги. Вирушаючи на ювілей до дідуся, відкладіть усі інші справи, щоб вечір провести разом з ним. Веселе свято в оточенні тих, хто його любить, стане для іменинника найдорожчим і найважливішим подарунком!СІМЕЙНИЙ ВІДПОЧИНОК

Переглядів сьогодні: 2
Переглядів всього: 2065
Рекомендуємо