Діти сайт для батьків.
Вибираємо зимовий гардероб для діточок - поради батькам


Погода взимку  часто буває непередбачуваною – дощ, сніг, мороз, вітер. Але ж ви пам’ятаєте, яку важливу роль для здоров’я вашої дитини відіграє прогулянка на свіжому повітрі. А щоб дитина почувалася комфортно і була повністю захищена від холоду, слід правильно підійти до вибору зимового гардеробу.
 

 

Зимова куртка.  В першу чергу вона має бути легка, зручна та тепла. Це основні критерії, яких слід дотримуватися при виборі верхнього одягу для маляти.

Корисні поради щодо вибору дитячої куртки:
  1. Завжди звертайте увагу на якість тканини та підкладки. На етикетці це має вказуватися, у випадку відсутності цієї інформації, дана річ не є якісною, і це має бути насторогою.
  2. Модель курточки має щільно прилягати до тіла, але не повинна бути тісною та короткою. Не слід купувати куртку на виріст, адже на цю зиму вона буде великою, а до наступної  може стати маленькою, тому такий варіант  покупки буде не практичним як для вас, та і для дитини.
  3. Слід уважно подивитися на шви та перевірити чи робоча фурнітура (замки, заклепки та інше). Чудово, коли на куртці присутній і замок, і заклепки, адже це 100 %  захист від продування.
  4. Також слід ознайомитися із правилами догляду за виробом, щоб знати на що можна розраховувати. Тому що чистка в хімчистці не доступна для кожного.
  5. Надавайте перевагу моделям із низькою талією (щоб спинка завжди була закрита)  та великими кишенями, де дитина може покласти свої рукавички (чи будь-які інші особисті речі).
  6. Незамінним елементом зимової куртки ‘ капюшон, і важливо аби він був на блискавці, щоб ви могли його зняти. І майте на увазі, що капюшон на кнопках буде відриватися , тому вам частенько прийдеться його поправляти.
  7. І ще однин цікавий момент – це подвійна куртка на два боки, адже в будь-який час можна буде вибрати потрібний варіант. Це досить універсальне рішення.
Зимовий комбінезон.  Для правильного вибору комбінезона для дитини потрібно спочатку ознайомитися із їхніми різновидами, які нам пропонують виробники:
  1. Комбінезон – мішок. Основна його особливість в тому, що в нього є рукава, але немає штанів, натомість там розміщений мішок для ніжок маляти. Такий вид комбінезона пропонується для самих маленьких клієнтів від народження до 6-9 місяців.  Основна перевага такого комбінезона в тому, що дитині комфортно і тепло, а мішок не обмежує її рухи. Але є і недолік – комбінезон зручний лише для прогулянки в возику, тому що на руках нести дитину не зручно.
  2. Суцільний комбінезон зручний для дітей до трьох років, тому що нікуди не попаде сніг, не задує вітер. Такий комбінезон  зазвичай дешевший за роздільний в 15-20 %, але і в нього є свій мінус. Такий вид комбінезона обмежує рухи дитини, і не є  комфортним для відвідування магазинів, супермаркетів і  поліклінік. Адже немає можливості розстебнути замок, щоб у приміщенні дитина не спітніла, після чого вихід на вулицю вже буде небезпечним, тому що дитина може промерзнути.
  3. Роздільний комплект являє собою костюм, який складається із куртки та штанів.  Це дуже зручно, адже його можна регулювати під ріст дитини за допомогою спеціальних пасочків на штанах.  І саме такий комплект може послужити 1-2 сезони. При виборі роздільного комбінезона надавати перевагу слід тим моделям, в яких високо закривається спинка і груди, щоб усюди була тепленько.
Взуття. Вибір зимового взуття для дитини є неменшим клопотом. Яким матеріалам надати перевагу, щоб взуття зберігало свої властивості зігрівати та мало гарний вигляд.  Основні підказки:
  1. Визначення правильного розміру взуття для дитини. Лікарі ортопеди  пропонують вимірювати довжину ноги таким чиною: потрібно поставити ногу дитини на листок паперу, щоб вага рівномірно розподілилася на ноги, та олівцем обвезти стопу дитини, виміряти довжину від п’ятки  до великого пальчика.  До отриманого результату слід додати ще 1,5 – 2 см. Таким чином ви отримаєте оптимальний розмір зимового взуття для вашої дитини.
  2. Фундамент взуття. Перед покупкою взуття, зверніть увагу на підошву.  Вона має бути стійкою до пошкодження, гнучкою і достатньо жорсткою для нормальної амортизації при ходінні.  Зверніть увагу, чи надійно приклеєна підошва до взуття.  І головне – щоб фундамент взуття не був плоский, допускається каблук 0,5 – 1 см., для утримування рівноваги та формування ходьби.
  3. Утеплювач взуття. На сьогоднішній день існує декілька видів утеплювачів. Найпопулярнішим серед них є натуральне хутро – цигейка.  Купуючи взуття, переконатися, чи добре розміщене хутро по всьому черевичку, чи ніде немає зайвих швів та виступів, які можуть натирати ногу дитини.
  4. Черевички мають щільно триматися на нозі, тому добре, коли вони закріпляються за допомогою липучок чи шнурівок.
 

Дитяча шапка.  Частенько мами купляють шапочку в останню чергу, підбираючи її за кольором та стилем до головного верхнього одягу. Це, звичайно, добре, коли батьки розвивають у дитини естетичний смак, але так чинити слід лише тоді, коли це не шкодитиме здоров’ю вашої дитини. Поради щодо вибору зимової шапки:
  1. Дитяча шапка має бути зручною, не злітати і легко та швидко одягатися.
  2. Часто батьки надають перевагу натуральній пуховій шапці, але не забувайте, що не всі діти можуть їх носити, адже такий матеріал часто викликає алергічні реакції.
  3. Для невгамовних малят треба купувати шапку з міцними кріпленням, тому що в таких діток часто шапочки злітають з голівки.
  4. Зовнішній матеріал шапки має бути витривалим до дощу, вітру. А утеплювач може бути натуральний чи штучний, це вже на ваш розсуд, та враховуючи індивідуальні особливості дитини.
  5. Можете вибирати шапочку із веселими зображеннями тварин, із різноманітними прінтами чи з помпонами.  Головне, щоб вона була вибрана за перерахованими вище критеріями.
Дитячі зимові рукавички. Це один із найважливіших  аксесуарів  у дитячому гардеробі, тому треба обирати як красиві, так і практичні рукавички відповідно до віку дитини. Сучасний  ринок пропонує вам немало різновидів:
  1. Суцільні рукавиці вибирають для найменших діток. Їхня особливість у тому, що там немає окремого місця для великого пальчика, і такі рукавички зручно одягати малятам. А пальчикам, які разом, завжди буде тепло. При купівлі таких рукавичок слід звернути увагу на резинку, зав’язки.  Щоб не перетискалися ручки немовляти та не спадали з них.
  2. Рукавиці із відокремленим  великим  пальчиком – це класичні рукавички, які підійдуть як малятам, та і дітям старшого віку.
  3. Всім відомі рукавички із окремим відділенням  для кожного пальчика. Вони комфортні для дітей, тому що дозволяють вільно рухатися. Але їх слід купувати дітям від 2 років, тому що меншим  навряд чи зможете їх одягти.
Для зимових прогулянок найкраще обрати рукавички із шерстяним утеплювачем, щоб у них було тепло. А верхній шар тканини, щоб не пропускав вітру та вологи.
Удачі та терпінням вам при виборі дитячого зимового гардеробу, адже це завдання не з легких!

Дитячі магази Тернопіль
 
Текст: Юлія Заремба, сайт для батьків «Діти»


СПОРТ, ТАНЦІ

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 8943
Рекомендуємо