Діти сайт для батьків.
Вчені б’ють на сполох: на Україну чекають масштабні проблеми через гендерну політику уряду


31 березня у Києві в УНІАН пройшла прес-конференція щодо затвердженого Кабінетом Міністрів України 23 листопада 2015 року Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, ініційована ВГО «Інститут генези життя та Всесвіту» під керівництвом Валерія Решетинського, який є головою Національного Українського Євангелічного Альянсу.

Під час конференції кандидати технічних, юридичних, медичних, філософських та економічних наук в один голос заявили, що реалізація гендерної політики (зокрема, заходів, прописаних у Стратегії) несе загрозу не лише фундаментальним цінностям та природним правам громадян, а й неодмінно спричинить масштабні проблеми соціального, економічного та епідеміологічного характеру.

«Ми виступаємо не за дискримінацію спільноти ЛГБТ, а проти здійснення науково необґрунтованої гендерної політики, що передбачає пропаганду морального й сексуального розбещення населення, до чого можуть призвести «анти дискримінаційні» поправки до законодавства», - говориться у спільній заяві вчених.

Вчені занепокоєні тим, що українські громадяни не були поінформовані належним чином ні щодо справжніх мотивів, ні щодо наслідків реалізації планів, прописаних у Національній стратегії, таких як: розробка законопроекту про легалізацію одностатевих шлюбів; легалізація усиновлення дітей трансгендерними парами; підготовка фахівців у сфері анти дискримінаційного права; планування процедури заміни документів транссексуальним особам; підвищення кваліфікації медпрацівників по спеціалізації «транссексуальність»; забезпечення покарання за злочини, вчинені з мотивів нетерпимості за ознаками сексуальної орієнтації та транс сексуальності.

Розробка і підписання урядом Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, з точки зору науковців, були ініційовані ЛГБТ-групами.

«Практика всіх країн, де легалізовано одностатеве партнерство, показує, що все починається з вимог представників ЛГБТ усунути дискримінацію, потім доходить до легалізації одностатевих шлюбів та права таких сімей усиновлювати дітей, а потім, починаючи зі шкіл, розгортається гей-пропаганда», - говорить кандидат юридичних наук Олена Львова.Канд.медичних наук Володимир Медвєдев, канд. економічних наук Ольга Романенко, канд. технічних наук Валерій Решетінський, канд.юридичних наук Олена Львова, канд.філософських наук Петро Гусак

Учені, проаналізувавши результати передових досліджень у сфері медицини, економіки, юриспруденції та філософії, попередили, що практичне впровадження урядом вищезгаданих заходів призведе до таких наслідків, як: катастрофічне поширення ВІЛ/СНІДу та хвороб, що передаються статевим шляхом; деконструкція чоловічої та жіночої статі через ігнорування їхньої природи; поглиблення демографічної кризи; руйнація інституту сім’ї, що є базисом існування держави; знищення національної та культурної самобутності українців; ініціація потужних суспільних протестів та поглиблення розколу у державі та ін.

Відповідаючи на запитання журналістів, кандидат медичних наук Володимир Медвєдев однозначно заявив, що явище гомо сексуальності не є вродженим:
«Є геном і молекулярна біологія, а на них вже накладаються поведінкові впливи, що можуть зміщувати вісь в одну чи іншу сторону. Позиція ж ЛГБТ пропагандистів така, що ці зміщення  закладені відразу,а ми лише даємо їм можливість проявитись».

Кандидат технічних наук, директор Інституту генезиза життя та Всесвіту, голова Національного Українського Євангелічного Альянсу Валерій Решетінський у своєму виступі зазначив:
«ЛГБТ мислення повністю знищує поняття людської гідності, сімейних цінностей, штовхає суспільство у прірву морального примітивізму та розбещення. То невже заради хворобливої, сексуально-стурбованої купки людей, яких всього 1-2 %, суспільство повинне повністю переформувати свій устрій, сім’ю, освіту, виховання дітей на абсолютно ненауковий і хибний лад? Наші Президенти під час інавгурації кладуть руки одночасно на Конституцію та Євангеліє як основи непорушності закону Божого і закону України. Прийшов час не лише цілувати палітурку Євангелія, а керуватися ним, як настановою. Тому буде доречним процитувати однозначне ставлення Біблії до цієї проблеми: «Не лягай із чоловіком, як із жінкою, бо це мерзота. Їхні жінки замінили природні статеві стосунки на протиприродні, подібно й чоловіки відмовились від природних статевих стосунків з жінками і несамовито розпалилися похіттю один до одного, чоловіки до чоловіків. Вони поводяться безсоромно і в самих собі сповна отримують покарання». Хочу додати, що коли суспільство легалізує ці відхилення, то моральний тягар лягає на плечі всього народу».

Вчені направили відкритого листа до Президента, Прем’єр-Міністра та голови Верховної Ради України, голови конституційної комісії, народних депутатів та голів парламентських фракцій і депутатських груп та закликали їх виконувати свій обов’язок перед народом щодо підтримки та захисту інституту сім’ї та традиційних сімейних цінностей в Україні.

Джерело:
http://www.uea.org.ua/
  


РОЗВИТОК БАТЬКІВ

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 1667
Рекомендуємо