Діти сайт для батьків.
Тернопільських школярів навчали основам здорового харчування.


Вже другий рік поспіль Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення для дітей шкільного віку міста Тернополя проводить заняття про корисне та раціональне харчування. Мета цих заходів -сформувати стійкі знання з основ правильного харчування, які в подальшому допоможуть підростаючому поколінню зберегти здоров’я, адже як сказав Гіппократ: «Ми те, що ми їмо...».

Формувати навики раціонального харчування потрібно, як найшвидше. Саме таку мету ставили перед собою організатори пізнавальних заходів «Ти з того, що їси» та «Здорове харчування», які відбулися 5 листопада в приміщенні Тернопільського навчально виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -економічнийліцей No9 імені Іванни Блажкевич» та 6 листопада у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів No 20.

 

Заняття проводились в ігровій формі. Діти складали «пірамідухарчування», «варили» український борщ, вибирали з «кошику Незнайки» тільки корисні продукти, таким чином вчились орієнтуватись у різноманітті харчових продуктів на полицях в супермаркетах та магазинах. Школярі дізнались багато цікавого про молочні продукти та їх користь для здоров’я, також взяли участь у вікторині «Молоко у нашому житті», найактивніших нагородили подарунками від партнера ТМ «Молокія».

Та головне, на що зверталась увага дітей -здорове харчування має стати стилем життя, що принесе комфорт та фізичне здоров’я.


ЗДОРОВ'Я

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 2880
Рекомендуємо