Діти сайт для батьків.
Промінчики: Ми робимо дитинство яскравим!

Промінчики: Ми робимо дитинство яскравим!

Ласкаво просимо в затишний, доброзичливий сімейний клуб для дітей (від 1 до 10 років) і для батьків.

«Промінчики» — це вибір тих батьків, хто розуміє, наскільки важливим є ранній розвиток дитини, хто хоче зробити дитинство свого малюка яскравим і радісним, дати дитині можливість всебічно розвинути свої здібності.

Адреса:
Тернопіль, вул. Б. Хмельницького, 21а
тел.: 42-41-82, (067)353-1432; (095) 664-43-01.
https://www.facebook.com/prominchyky.ternopil/
Електронна пошта: info@prominchyky.com.ua
Сайт: www.prominchyky.com.ua

ТРИ ПРИЧИНИ, чому батьки обирають для своєї дитини наш клуб:

Доброзичлива атмосфера

У нас затишна, тепла і психологічно комфортна для дитини атмосфера. Це є однією з головних умов ефективного розвитку і навчання. Гаслом нашого клубу є слова видатного педагога Яна Коменського: «Спочатку любити, потім учити».

Чудові педагоги
З дітьми займаються найкращі педагоги: талановиті, артистичні, які дуже люблять дітей. Педагог в «Промінчиках» – не просто вчитель, це – актор, який залишає всі особисті проблеми за дверима клубу і проводить по 3-4 спектаклі на день, допомагаючи дітям вчитися та пізнавати світ, розкриваючи індивідуальні здібності кожної дитини. Тільки щирість у нашій роботі може дати результат, на який сподіваються батьки, приводячи дитину в клуб.

Найкращі методики раннього розвитку
У створенні навчальних програм ми врахували досвід всесвітньо відомих і сучасних педагогів, намагаючись підібрати найбільш цікаві і корисні надбання їхніх методик: Желєзнових – для музичного розвитку, М.Монтессорі – для сенсорного розвитку дітей раннього віку, Б.Нікітіна – для розвитку логічного мислення, М.Зайцева – для навчання читанню, В.Мещерякової - для вивчення англійської мови.

 
Сімейний клуб «Промінчики» – офіційний представник в західному регіоні України унікальної методики В. Мещерякової «I Love English”, створеної для дітей віком від 2 до 10 років.


 

Літні канікули добігають кінця, і ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з нашими маленькими і дорослими учнями – тими, хто ходив до нас протягом минулого року, а також з усіма новими, хто хоче з нами познайомитися.

 

Обіцяємо, що новий навчальний рік буде цікавим та насиченим. Ми оновили старі та підготували для дітей нові програми, які будемо раді представити вам на презентаційних заняттях: 29 серпня – програми для дошкільнят; 5 вересня – програми для школярів.
 

А ще на всіх, хто прийде до нас на День відкритих дверей, чекає КОЛЕСО ФОРТУНИ. Крутнувши це колесо, ви дізнаєтеся, на яку суму отримаєте ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ  від “Промінчиків”: 100, 200, 300, 400 чи 500 грн!


29 серпня презентація програм для дошкільнят (1-6 р.):

“Перші кроки з мамою” (1-3 р.)

“Граючись, розвиваємось” (3-4 р. і 4-5 р.)

“До школи з радістю” (5-6 р.)

Англійська мова за авторською методикою Мещерякової (3-5 р. і 5-6 р.)

Студія музики і вокалу “Дзвіночки” (3-5 р.)

Хореографічна студія “Зірочки” (3-5 р.)


5 вересня презентація програм для школярів (6-15 р.):

Експрес-курс “ЛегкоЧитання” (1-2 кл.)

Експрес-курс “ШвидкоЧитання” (2-4 кл.)

Англійська мова за авторською методикою Мещерякової (1-4 кл.)

Студія музики і вокалу “Дзвіночки” (6-9 р.)

ЛАБОРАТОРІЯ УСПІХУ (цикл психологічних тренінгів) (9-12 р.; 13-15 р.)


Обирайте програми, що вас зацікавили, і записуйтеся на ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за телефоном 067-353-1432 або тут: http://prominchyky.com.ua/zapys/


ЛАБОРАТОРІЯ УСПІХУ психологічний курс для дітей і підлітків 9-12 та 13-15 років

- Мам, а паніка - це нормально!  Просто коли вона раптом настає, потрібно їй сказати: "Привіт,паніко, давай знайомитися!"

 - Слухай, а я практично готова "Краща версія себе"!  Звичайно, потрібно дещо підкоректувати, але в цілому я норм!

 - Мам, а ти знала, що гнів можна розірвати на дрібні шматочки, коли рвеш папір?

 - Капець, як складно за хвилину розповісти, чому я успішний і ще так, щоб тобі повірили однокласники...

Ось такими відкриттями діляться підлітки з батьками під час навчання на курсі «Лабораторія успіху».

Поки діти ростуть, у нас завжди є можливість прищепити їм високу самооцінку та позитивні установки. Поки діти ростуть, на кожному кроці їх потрібно хвалити, любити і заохочувати.  Вчити розуміти себе і свої емоції, почуття і вчинки інших людей. Саме для цього ми і створили Лабораторію успіху.

 
Що отримає ваша дитина на виході?

1. Навчиться визначати цілі, щоб легко їх досягати.

2. Пізнає себе – свої риси характеру, свої таланти. Навчиться любити себе не за те, а тому що….

3. Навчиться будувати позитивні відносини з однокласниками, батьками, оточуючими людьми.  Дізнається, як розуміти жести, пози, міміку, погляд.

4. Дізнається, як управляти своїми емоціями. Страх, печаль, невпевненість, злість - що робити з цими емоціями?  Як можна з ними впоратися?  Дитина все дізнається і навчить батьків :)

5. Навчиться мирно вирішувати конфлікти: буде знати 5 способів поведінки в складних ситуаціях, плюси і мінуси кожного з них і усвідомлено вибирати свій стиль поведінки.

6. Навчиться розпоряджатися часом: зіставляти свої можливості з часовими інтервалами, планувати роботу, розуміти і приймати існування ритмів життя. 

А ще кожна дитина отримає 25 годин такого потрібного їй спілкування: живого, справжнього, коли тебе чують, приймають і розуміють, коли всі один одному допомагають, коли п'ють чай і сміються.  Діти згадують цей час із задоволенням! А деякі навіть плачуть на випускному через те, що це вже остання зустріч.

Формат роботи Лабораторії успіху: 10 тренінгів тривалістю 2, 5 години кожен.

Формуємо 2 вікових групи: підлітки віком 9-12 років; старші підлітки віком 13-15 років.

Ведуча Лабораторії – психолог з 10-річним стажем, мама 13-річного підлітка, Ірина Волошин.

Хочете дізнатися більше про програму Лабораторії, переконатися, що такий формат підійде для вашого підлітка?

Тоді дзвоніть 067-353-1432 і записуйтеся на ознайомчий тренінг, який відбудеться 5 вересня в рамках Дня відкритих дверей в сімейному клубі «Промінчики».


                                                                        


Центри дитячого розвиткуПереглядів сьогодні: 6
Переглядів всього: 33761
Рекомендуємо