Діти сайт для батьків.
Промінчики: Ми робимо дитинство яскравим!

Промінчики: Ми робимо дитинство яскравим!

Ласкаво просимо в затишний, доброзичливий сімейний клуб для дітей (від 1 до 10 років) і для батьків. «Промінчики» — це вибір тих батьків, хто розуміє, наскільки важливим є ранній розвиток дитини, хто хоче зробити дитинство свого малюка яскравим і радісним, дати дитині можливість всебічно розвинути свої здібності.

Адреса:
Тернопіль, вул. Б. Хмельницького, 21а
тел.: 42-41-82, (067)353-1432; (095) 664-43-01.
https://www.facebook.com/prominchyky.ternopil/
Електронна пошта: info@prominchyky.com.ua
Сайт: www.prominchyky.com.ua

Канікули з користю в «Промінчиках»!🌞
з 24 по 28 лютого запрошуємо учнів 1-4 класу на тематичну зміну
"Healthy lifestyle"!!! 👍


Протягом 5 днів діти дізнаватимуться про те, як вести здоровий спосіб життя і побачать безліч переваг жити саме так.

🔹Чому важливо регулярно мити руки з милом? Як правильно це робити?
🔹Як правильно чистити зуби? Що буде, якщо цього не робити?
🔹Що таке здорове харчування?🍓🥕🥚 Що відбувається в організмі після вживання чіпсів чи кока-коли?🍕🥯🌭
🔹З яких органів і систем складається наш організм? Як підтримувати свої м’язи, серце в хорошій формі?
🔹Як наші думки впливають на наше здоров’я?

На ці та багато інших питань діти отримають вичерпні відповіді. При чому це не буде нудна теорія, це буде безліч різноманітних дослідів і експериментів. Адже недаремно кажуть: краще 1 раз побачити, ніж 100 разів почути.

Здоровий спосіб життя неможливий без спорту🤾‍♀️🤸‍♂️ І на цій зміні на дітей щодня чекатимуть цікаві спортивні майстер-класи, а саме:

☑️повітряна гімнастика
☑️гімнастика цигун
☑️скелелазання
☑️танці хіп-хоп
☑️катання на ковзанах ⛸на ковзанці «Ескімос».

А також щоденна ігротека з найкращими настільними іграми, кулінарний майстер-клас по приготуванню смачних та корисних цукерок і ще багато цікавих подій! Нудьгувати часу не буде.

Наш табір працює з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00.

За додатковою інформацію та щоб записати дитину в табір, телефонуйте 067-353-1432.ЛАБОРАТОРІЯ УСПІХУ
для підлітків 9-12 та 13-16 років - ВПЕВНЕНИЙ КРОК У МАЙБУТНЄ ВАШОЇ ДИТИНИ!

З чого починається успіх ? З віри в свої можливості і сили. А звідки береться віра в себе? Як і всі наші уявлення про життя - з дитинства. Саме в дитинстві закладається фундамент майбутніх успіхів, вчинків і рішень. Ось чому так важливо з дитинства привчати дітей до успіху: піднімати самооцінку і давати впевненість в собі; розкривати індивідуальність і вчити приймати індивідуальність інших людей; допомагати знаходити друзів і займати гідне місце в колективі.

Найшвидше люди вчаться в трьох випадках - в дитинстві, на тренінгах і коли життя загнало в кут. Шановні батьки, не чекайте, поки життя зажене вашу дитину в кут, привчайте її до успіху вже сьогодні.А для цього запишіть в Лабораторію успіху – школу психології для тинейджерів, де вони:

 ●навчаться правильно ставити цілі, щоб легко їх досягати;
 ●розроблять власну стратегію досягнення цілей;
 ●зможуть визначити свої справжні таланти;
 ●навчаться долати перешкоди на шляху до своєї мрії;
 ●оволодіють технологією управління часом і підвищення власної ефективності; 
 ●знайдуть справу «своєї душі» і визначать сферу майбутньої професії;
 ●зрозуміють, як ефективно спілкуватися, як переконувати і відстоювати свою позицію;
 ●навчаться керувати своїми емоціями, будувати позитивні стосунки з однокласниками, батьками та іншими людьми в їх оточенні.

А якщо ваша дитина не прагне успіху? Це вам не подобається, що вона не прибирає свою кімнату, не вчить уроки, цілими днями сидить у смартфоні… А підлітків все влаштовує! Єдине бажання - щоб їх залишили в спокої.
Ви чули про ефект солоного огірка? Коли свіжий хрусткий огірок занурити у діжку із солоними, то як би він не опирався, не казав «я не хочу мінятися», «дайте мені спокій», він все одно стане солоним. Так і підлітки в нашій Лабораторії, потрапивши в середовище, де тебе оточують однолітки, які прагнуть успіху, і самі заряджаються успіхом і починають змінюватися на краще. Головне, зробити перший крок і прийти на перший тренінг в Лабораторію!

Пам’ятайте, що саме у підлітковому віці закладаються основні навички успіху: уміння слухати, висловлювати свою точку зору, домовлятися, вирішувати конфліктні ситуації, планувати, діяти, проявляти ініціативу, виходити в зону дискомфорту, долати сором і невпевненість і відчувати себе переможцем.

Тому записуйте своїх підлітків в Лабораторію успіху. Зміни, які з ними відбудуться протягом 10 тренінгів, вас приємно здивують.

Ведуча Лабораторії – психолог Ірина Волошин.
Формат роботи Лабораторії успіху – 10 тренінгів тривалістю 2,5 год. кожен.
Режим роботи – 1 раз на тиждень (по неділях).
Презентаційний тренінг відбудеться 2 лютого о 12.00.

Щоб записатися на презентаційний тренінг або задати питання, телефонуйте 097-596-90-21.

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ МАЛЮКІВ 3-6 р.!

А ви знаєте, що у дітей віком 3-6 років є унікальна можливість створити в мозку другий мовний центр?
Тобто допомогти дитині оволодіти іноземною мовою на такому рівні, що вона не тільки буде говорити, але й думати іншою мовою.

Будівництво будь-якого будинку починають із закладання фундаменту🏗. І чим глибший та міцніший фундамент, тим вищий будинок можна побудувати.
Правильний підхід при знайомстві з англійською у дошкільному віці – це закладання міцного фундаменту англійської мови на все життя.
На цьому фундаменті потім можна зводити будь-яку кількість поверхів, вдосконалюючи рівень володіння англійською. Але закласти цей фундамент потрібно своєчасно і правильно.Педагоги сімейного клубу «Промінчики» добре знають, як правильно закласти цей фундамент.
Як зробити так, щоб дитина не просто знала окремі слова, а вільно говорила цілими фразами.
Адже протягом багатьох років діти тут вчаться говорити англійською за авторською методикою В.Мещерякової «I love English», завдяки якій діти вільно говорять і навіть ставлять цілі мюзикли англійською мовою. А відпочиваючи за кордоном, невимушено спілкуються з іноземцями, дивуючи своїх батьків.

Детальніше про особливості вивчення англійської мови в "Промінчиках" читайте тут: http://prominchyky.com.ua/anhliiska-mova/

Приходьте разом з дитиною 5 лютого на безкоштовне відкрите заняття і подивіться, як весело і цікаво проходять у нас уроки – діти навіть не помічають, що вони вчаться, а результат вас здивує!
Формуємо нові групи для дітей 3-5 років.

Хочете записатися на відкрите заняття? Є питання? Дзвоніть 067-353-1432.

 
  

Ефективний курс розмовної англійської мови для дітей 3-5 років. 

Запрошуємо ваших діток на курс, щоб легко і невимушено почати знайомитися зі світом англійської мови. Результати вас приємно здивують! (Словарний запас по закінченні курсу складає 110 слів і 25 фраз). 

3-5 років - це найкращий час для того, щоб почати знайомитися з англійською мовою. І зробити це легко для дитини, в ігровій формі. Саме у віці 3-5 років у дитини є всі можливості опанувати англійською мовою як другою рідною мовою. 

Для найменших дітей розроблена спеціальна музично-ігрова програма. Основна її мета – сформувати у дитини здатність сприймати і розуміти англійську мову на слух. Оскільки програма розрахована на природнє оволодіння іноземною мовою, то обов’язковою її частиною є формування мовленнєвого середовища. Для полегшення цієї задачі в комплект учбових матеріалів входить аудіо комплекс, записаний у форматі казки за участю носіїв мови, який діти слухають вдома. 

На кожному уроці до дітей приходить гість (іграшка), що говорить виключно англійською мовою. Гість задає дітям питання, знайомиться, розповідає про себе. Діти таким чином дуже природньо занурюються у світ англійської мови - через гру, через різноманітні ситуації, де їм просто необхідно промовити ту чи іншу фразу на англійській мові, щоб взяти участь у цікавій грі.

Цей курс є базовим для вивчення англійської мови, він закладає міцний фундамент для подальшого оволодіння мовою. Тут є все, що цікаве дитині цього віку: діти на уроці співають пісні, граються і навіть не підозрюють, що одночасно вони вичають мову. Тому що при такому підході англійська мова для них є не предметом вивчення, а засобом спілкування і різноманітних ігор. 

Закладіть міцний фундамент англійської у вашої дитини вже сьогодні. 
Запишіться на безкоштовне пробне заняття і дізнайтеся більше!
Телефонуйте і записуйтесь 067-353-1432.

                                                                                      

ТРИ ПРИЧИНИ, чому батьки обирають для своєї дитини наш клуб:

Доброзичлива атмосфера

У нас затишна, тепла і психологічно комфортна для дитини атмосфера. Це є однією з головних умов ефективного розвитку і навчання. Гаслом нашого клубу є слова видатного педагога Яна Коменського: «Спочатку любити, потім учити».

Чудові педагоги
З дітьми займаються найкращі педагоги: талановиті, артистичні, які дуже люблять дітей. Педагог в «Промінчиках» – не просто вчитель, це – актор, який залишає всі особисті проблеми за дверима клубу і проводить по 3-4 спектаклі на день, допомагаючи дітям вчитися та пізнавати світ, розкриваючи індивідуальні здібності кожної дитини. Тільки щирість у нашій роботі може дати результат, на який сподіваються батьки, приводячи дитину в клуб.


Найкращі методики раннього розвитку
У створенні навчальних програм ми врахували досвід всесвітньо відомих і сучасних педагогів, намагаючись підібрати найбільш цікаві і корисні надбання їхніх методик: Желєзнових – для музичного розвитку, М.Монтессорі – для сенсорного розвитку дітей раннього віку, Б.Нікітіна – для розвитку логічного мислення, М.Зайцева – для навчання читанню, В.Мещерякової - для вивчення англійської мови.

Сімейний клуб «Промінчики» – офіційний представник в західному регіоні України унікальної методики В. Мещерякової «I Love English”, створеної для дітей віком від 2 до 10 років.

 

42-41-82; 095-66-44-301; 097-59-69-021. Телефонуйте нам сьогодні!

Будемо раді бачити вас і ваших дітей у нашому клубі!

                                                                        


Центри дитячого розвиткуПереглядів сьогодні: 4
Переглядів всього: 32960
Рекомендуємо