Діти сайт для батьків.
Проколювання вух у дівчаток


 Донечка захотіла носити сережки? І не іграшкові чи кліпси, а справжні, як у мами? Про особливості «дитячого» пірсингу – далі.
 

Проколювати вуха потрібно у фахівців, тому що на мочці вуха розташовано багато точок внутрішніх органів людини. Відвідавши салон, поцікавтесь чи є відповідний дозвіл на цю роботу, і чи майстер пройшов професійне навчання, дізнайтесь товщину голки, чи процедура є стерильною і т.д.
Сама процедура досить доступна і практично безболісна. Проколовши вуха, одразу надівають дитині спеціальні сережки, які є у салонах (майстер запропонує вам прикраси на вибір, у різній ціновій категорії). Ці сережки виготовлені із спеціального металу, що захищає від попадання інфекцій. Можливо і одягнути свої золоті вироби, але незабуваючи при цьому, що вони повинні бути якомога легшими.

Наступним вашим кроком буде – догляд за місцем проколювання. Про правильність проведення процедур вас повинні проінформувати у салоні. Найвідомішим способом догляду є промивання місця проколу спиртовим розчином. Зазвичай рана заживає 1-3 місяці.

Коли проколювати вуха – це справа індивідуальна. Потрібно врахувати бажання дитини і якщо дитинка маленька, помислити над тим, чи вона не буде постійна чіпати сережки.
Радять пробивати вуха в морозну погоду або коли спекотно. Та і тут є свої недоліки, адже у морозну погоду треба одягати шапку, що спричинить незручності, а у спекотну – є ризик запалення через потрапляння різних бактерій.


Текст: Людмила Бойко, сайт для батьків "Діти"

ЗДОРОВ'Я

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 10544
Рекомендуємо