Діти сайт для батьків.
Правила безпечного користування соціальними мережами для дітей


Для більшості підлітків соціальні мережі є частиною повсякденного життя. І хоча соціальні мережі мають свої переваги, вони також несуть у собі ризики, яких дітям і підліткам слід уникати. Тому це є складним завданням для батьків, не в останню чергу через те, що ландшафт соціальних мереж постійно розвивається, регулярно з'являються нові платформи та функції, а також через постійно мінливі ризики та виклики, які вони несуть.

Щоб дізнатися, як забезпечити безпеку вашої дитини в Інтернеті під час користування соціальними мережами, читайте далі.



1. Ознайомтеся з соціальними мережами
Платформи соціальних мереж - і функції, які вони пропонують, - постійно розвиваються. Варто бути в курсі всіх соціальних мереж, якими користується ваша дитина. Поговоріть з дитиною - запитайте, які додатки зараз популярні і які подобаються вашій дитині. Ви можете попросити її показати вам, як вони працюють. Можливо, ви захочете завести акаунт для себе, щоб вивчити всі тонкощі обраних нею платформ.

2. Встановіть вікову межу
Ознайомлюючись з існуючими соціальними мережами, вам слід звернути увагу на мінімальний вік, з якого можна почати користуватися кожною з них. Більшість сайтів соціальних мереж вимагають, щоб користувачі були не молодше 13 років, щоб створити обліковий запис без дозволу батьків.

3. Захищайте місцезнаходження в соціальних мережах
Захист вашого місцезнаходження є важливим аспектом конфіденційності в соціальних мережах. Можна легко персоналізувати оновлення статусу в соціальних мережах, використовуючи дані про місцезнаходження, отримані з GPS мобільного пристрою. Позначення дописів або фотографій місцем розташування може здаватися нешкідливим для дітей, але це транслює їхнє місцезнаходження на весь світ. Щоб уникнути цього, ви можете вимкнути служби визначення місцезнаходження в меню налаштувань пристроїв вашої дитини. А додатковий рівень захисту можна забезпечити, використовуючи VeePN, який приховає ваше реальне місцезнаходження і забезпечить анонімність в інтернеті. VPN також дозволяє безпечно підключатися до загальнодоступних мереж Wi-Fi, знижуючи ризик кібератак.

4. Зберігайте профіль вашої дитини приватним
Більшість сайтів соціальних мереж дають можливість зробити свій обліковий запис приватним. Це означає, що лише люди, яких ваша дитина додала в друзі, зможуть бачити вміст її профілю. Це важливий крок, який необхідно зробити, щоб захистити її вміст від людей, які можуть зловживати ним.

5. Переконайтеся, що вони не публікують особисту інформацію
Соціальні мережі стали настільки нормальною частиною життя людей, що нерідкі випадки, коли люди діляться інформацією про себе, якою не варто ділитися. Важливо, щоб ваша дитина розуміла, якою інформацією не можна ділитися і чому.

6. Ніколи не дозволяйте їм приймати запити в друзі від людей, яких вони не знають
Це може бути зрозуміло, але є багато людей, які використовують соціальні мережі, щоб переслідувати людей і красти їхню інформацію з метою заподіяння шкоди. Завжди краще приймати запрошення в друзі тільки від людей, яких ваша дитина знає, наприклад, від своїх друзів і членів сім'ї.

7. Встановіть інструкції/правила щодо користування соціальними мережами
Встановлення правил або настанов з самого початку - це чудовий спосіб прищепити дитині позитивні звички в соціальних мережах. Однак не варто встановлювати занадто суворі правила, інакше ви ризикуєте, що ваша дитина буде активно і таємно намагатися їх порушувати. Намагайтеся встановлювати правила, які дають дитині можливість самостійно приймати правильні рішення.

8. Підтримуйте відкритий діалог з дитиною
Ви не можете контролювати активність вашої дитини в соціальних мережах 24/7, тому для розуміння того, що відбувається з нею в Інтернеті, важливо підтримувати міцну лінію зв'язку. Попросіть її повідомляти вас, коли вона отримує повідомлення або запрошення від незнайомців. Поговоріть з ними про наслідки зловживання соціальними мережами. Попросіть їх повідомляти вас, якщо хтось дражнить або переслідує їх, оскільки це може бути ознакою кібер-булінгу.
 
інформація розміщена на правах реклами


ОСВІТА, РОЗВИТОК, ТАБОРИ

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 747
Рекомендуємо