Діти сайт для батьків.
Open World Learning - офіційне навчання в Канаді для школярів та студентів

Open World Learning - офіційне навчання в Канаді для школярів та студентів

Зимові та літні канікули, індивідуальні програми з вивчення англійської мови для школярів та студентів у мовних школах, середня та вища освіта в державних та приватних коледжах, мовні курси для фахівців у галузях IT, фінансів, охорони здоров’я, громадського сектору, освіти, права та інших професій.
Сконтактуйте з нами та дізнайтесь інформацію з самого серця Торонто!

Адреса:
скайп: tamila-ternopil
тел.: вайбер: +1-647-829-9261
https://www.facebook.com/tamila.karpyk
Електронна пошта: owl.tamila@gmail.com

Тернополянка Таміла Карпик, представник Open World Learning у Торонто, надає вичерпну інформацію щодо навчання, канікул та інших освітніх проектів в Канаді.НАВЧАННЯ

Дипломи канадських вузів визнають в усіх країнах світу, а випускників з радістю приймають на роботу провідні компанії Європи та США!


Перш за все, дипломи канадських вишів визнають в усіх країнах світу, а випускників без зайвих питань приймають на роботу провідні компанії Європи та США. Це означає, що перед власником канадського диплома відкриваються всі двері та кордони! Ця думка підтверджується тим фактом, що вже кілька десятиліть щорічно вчитися в Канаду приїжджає кілька тисяч людей з усього світу! Значить, в цьому є сенс :-)

Доступність - в сенсі різноманітності вишів, їх широкої спеціалізації, розташування як в популярних провінціях, так і в тих, які тільки розвиваються. Тобто завжди можна знайти цікавий вам виш за порівняно невелику платню. Так, канадська освіта - платна. Але ціни тут нижчі, ніж в аналогічних навчальних закладах інших країн, які, як й Канада, займають високе місце в рейтингу за рівнем життя.

Завдяки практиці міжнародні студенти отримують деяку фінансову підтримку, а також реальний досвід роботи, можливість придбати корисні знайомства та контакти, які дуже знадобляться для працевлаштування в Канаді після закінчення вишу! Адже більшість іноземних студентів за час навчання настільки звикають до життя в Країні Кленового Листа, що не хочуть їхати звідси. І залишаються ще на 2-3 роки просто попрацювати (це дозволено законом), або ж починають процес імміграції (це також реально та законно).

Студенти вишів вчаться як мінімум два роки. І автоматично отримують відмінні шанси на ПМП в Канаді. Тобто, якщо країна вам сподобається - після закінчення вишу ви зможете тут залишитися, скориставшись найнадійнішим способом переїзду в Канаду - імміграцією через навчання. Між іншим, серед студентів OWL є лише кілька людей, які після навчання в Країні Кленового Листа захотіли повернутися додому. Решта випускники щасливі в Канаді!

КАНІКУЛИ

Відмінний варіант активного та корисного відпочинку - відправитися в Канаду на канікули! Об'єднайте навчання й розваги в одну програму - і вже через місяць ваш рівень володіння іноземною мовою помітно зросте!​

Після прильоту в Канаду вашу дитину зустрінуть
відповідальні дорослі і привезуть туди, де вона буде жити під час канікул - в приймаючу сім'ю. Так що заблукати в аеропорту їй точно не вдасться. Ті ж відповідальні дорослі - куратори або «тимчасові батьки», пояснять всі нюанси безпечного і комфортного пересування по місту: маршрути, розклад та інші подробиці. 

Канадські школи ретельно відбирають сім'ї, в яких проживають діти під час канікул. До того ж, співробітники OWL також контролюють це питання. В основному, в таких сім'ях є свої діти, які допомагають новим друзям максимально швидко акліматизуватися і відчувати себе чи не родичем! А це дає додаткову можливість практикувати англійську з носіями мови. Важлива перевага проживання дітей у сім'ї, а не в шкільній резиденції в тому, що «тимчасові батьки» беруть на себе побутові питання: і одяг виперуть, і простежать, щоб сніданок був з'їдений, і в школу проведуть, і ланч з собою запакують.

Навчальна програма в мовній школі на час канікул розроблена так, щоб діти змогли і англійську покращити, і добре відпочити. Однак, навчання все-таки стоїть на першому місці. Тому в перший же день в мовній школі учні проходять тестування, яке допомагає визначити рівень мови. Після цього дітей розподіляють по групам в залежності від рівня знання мови, щоб кожна дитина отримала свій максимум знань за короткий період канікул.

Активний відпочинок: взимку можна кататися на лижах і сноубордах з гірських схилів, грати в футбол, теніс, займатися плаванням в критих павільйонах, а влітку - відправитися в вечірній круїз на теплоході по озеру Онтаріо, відвідати парк розваг Wonderland, що поєднує аквапарк і величезну кількість атракціонів, поплавати на каное. 

Контакти: 
скайп: tamila-ternopil
вайбер : +1-647-829-9261
https://www.facebook.com/tamila.karpyk
owl.tamila@gmail.com

Джерело: http://owl-study.com/


Вища освіта

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 4391
Рекомендуємо