Діти сайт для батьків.
Educational center Opportunity (курси англійської мови Тернопіль)

Educational center Opportunity (курси англійської мови Тернопіль)

Ми переконані: знання англійської мови на сьогоднішній день відкриває величезні можливості для розвитку, навчання, успіхів у роботі.

Адреса:
м.Тернопіль. вул. Київська, 3а та просп. С.Бандери, 92.
тел.: (067) 99-779-22
Електронна пошта: ivanzakon@gmail.com
Сайт: www.eng4kids.com.ua


АКЦІЯ!
Приходь та отримай сертифікат - 20% на навчання англійської у Тернополі, для себе і для друга на наступний місяць, а також гарантовано 20 баксів на ярмарку у грудні. 

Батьки, замовляйте сертифікат або реєструйте себе та знайомих за телефоном
- 097 9977 922.
 
Для чого вашій дитині англійська? Сьогодні вже не стоїть питання чи потрібно вчити англійську, чи віддати на курси, найняти репетитора, а чи потрібне реальне знання англійської Вашій дитині? Важливіше - 12 у щоденнику чи вільне спілкування за кордоном?
    Ми переконані: реальне, практичне знання англійської на сьогоднішній день відкриває величезні можливості для розвитку, навчання, кар’єрі не тільки у Тернополі, не тільки сьогодні, а відчиняє двері всього світу та майбутнього. 
    
    «Opportunity» ˗  саме таку назву ми обрали для нашого освітнього центру, що з англійської означає «можливість».
    
    Наша мета ˗  заохотити дитину до навчання, не тільки англійської, а заохотити дорозвитку, показати перспективу і повірити в себе, не змарнувати можливості та енергію яку вони мають. 

     Навчання проходить у групах до 7˗ 8 дітей. Розподіл учнів проводиться як за віком, так і за рівнем знань. Головним принципом нашої роботи є індивідуальний підхід до кожного, спілкування, вибір найкращого методу для ефективного запам’ятовування. 

 
Нашими перевагами є:
• Групові заняття; 
• Диференціація за віком та рівнем знань;
• Високий рівень викладання; 
• Використання новітніх навчальних матеріалів, аудіо- та відеоматеріалів, застосування сучасних та ефективних методів навчання; 
• Щоквартальне тестування засвоєного матеріалу; 
• Святкування американських та англійських свят; 
• Викладання спеціалізованих тем;
• Розклад занять складається відповідно до ваших побажань; 
• Кваліфіковані вчителі спрямовують свою енергію та вміння для забезпечення найкращого результату; 
• Безкоштовні тренінги по тайм менеджменту та "7 навиків високоефективних підлітків"; 
• Тренінги для батьків;

    Мотивація це один з найважливіших факторів для успішного навчання, тому діти за свої успіхи у навчанні отримують бакси, які можуть витратити на ярмарці, щорічному святі нашого навчального центру. Крім того зрощуємо мотивацію на коуч-тренінгах, на яких діти знаходять свої, важливі для них причини знань англійської, а не тому що мама привела ;) 
    
    Пліч˗о˗пліч з батьками
. Батьки інформуються про успіхи дітей. Учні ведуть зошити, в яких знаходиться весь вивчений матеріал. Батьки радо навчаються із своїми дітьми, заохочуючи їх працювати вдома: повторювати та активно використовувати набуті знання.


Курси англійської мови (мовні школи)

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 7344
Рекомендуємо