Діти сайт для батьків.
Мама – найкраща подруга


Так, батьків не обирають, і стосунки в родині бувають складними, але мама, яка не любить свою дитину, – це виняток. Тому навіть у тому випадку, якщо у вас з мамою у чомусь виникають розбіжності, пам'ятайте: вона завжди бажає вам добра. І коли приходить з недоречною порадою до дорослої доньки, і коли критикує ваші рішення. Мама – це найкращий друг на все життя, який ніколи не відвернеться і не відмовить у допомозі.

 

Друг, який не зрадить

Нерідко ми жаліємось на те, що справжньої дружби і відданості давно вже немає, що любов і вірність сусідять не так часто, як хотілося б. Але згадайте про батьків: скільки всього вони зробили для того, щоб ви виросли і стали саме тим, ким ви є зараз. Звісно, не завжди наші відносини з батьками ідеальні, але ми завжди знаємо, що є людина, яка любить нас, незважаючи ні на що. З мамою завжди можна:

 • поговорити на будь-які теми (ну, майже на будь-які);
 • пройтися по магазинах;
 • сходити до театру;
 • поїхати на відпочинок;
 • просто посидіти поруч.

А ще до неї завжди можна звернутися за допомогою, і вона не відмовить і зробить усе можливе, щоб її дитина була щасливою.

Увага – найкращий подарунок

Нерідко батьки дуже страждають від неуваги дітей, відчуваючи себе непотрібними, навіть небажаними гостями в їхніх домівках. Так, іноді здається, що вони лізуть не в свою справу і намагаються давати поради там, де їх не просили. Але як часто, зробивши помилку, ми говоримо собі: «Але ж мама була права!».

Багато хто згадує про те, що треба зателефонувати мамі і зробити їй подарунок на день народження, 8 Березня і День матері. Але хіба правильно приділяти увагу настільки важливій у вашому житті людині тільки три-чотири рази на рік? Навіть якщо у вас не завжди виходить спілкуватися, просто зателефонувати і спитати «Як справи?» зовсім нескладно.

І хоча подарунок не повинен замінювати спілкування, часом саме він допомагає висловити почуття.

Що ж подарувати мамі? Залежить від того, чим вона захоплюється, як любить проводити час і чим користується у повсякденному житті. Ось кілька простих і практичних ідей:

 • Косметика. Звучить банально, однак це саме те, що завжди стане у пригоді. І якщо декоративну або банну косметику не завжди доречно дарувати, а крем досить складно підібрати, то глина та грязь для тіла з каталогу Kasta будуть гарним вибором.
 • Гамак або шезлонг оцінять любительки дачного відпочинку.
 • Майстер-клас з рукоділля або живопису, курс йоги або катання на конях – для тих, хто готовий відкривати нове і не боїться експериментів.
 • Сертифікат на СПА-процедури або б'юті-сеанс у салоні краси.
 • Квиток на концерт, до театру або на дегустацію кави.
 • Вечеря в ресторані з незвичайним меню або інтер'єром, живою музикою.

А ще можна разом зайнятися шопінгом і вибрати для неї модні туфлі на підборах або ошатну сукню. І нехай ваші подарунки і спільні покупки нагадують мамі про те, що ви її любите і вважаєте найкращим другом!

Інформація розміщена на правах реклами.ОСВІТА, РОЗВИТОК, ТАБОРИ

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 2775
Рекомендуємо