Каталог |
|
|
|
Технік з виготовлення листівок, насправді дуже багато. Але в даному випадку не забувайте, що ваше завдання – не стільки створити оригінальний рукотвір, скільки навчити свою дитину отримувати задоволення від творчості. Тому усілякі складні методики відкидаємо одразу!
Задачі, які ви поставите перед своїм малюком, повинні відповідати його вікові, а також індивідуальним особливостям. Так, найменшим умільцям 2-3 років можна доручити приклеїти вже вирізану ялиночку до основи листівки (користуючись клеєм-олівцем), посипати блискітки, щось намалювати кольоровими олівцями, залишити відбиток з фарби у вигляді своєї долоньки, згинати чи рвати папір тощо… Діти 4-6 років вже можуть оперувати ножицями під наглядом дорослих – вирізати прості фігури, сніжинки нескладних візерунків; а також зав’язувати бантики на стрічках та акуратно розмальовувати підготовані малюнки тощо.
До занять творчістю варто підготуватися заздалегідь. Зробіть усі шаблони, наріжте потрібні фігури, підберіть матеріали та інструменти. Адже маленькі діти не можуть довго концентрувати увагу: і поки мама шукатиме потрібний клаптик тканини чи ґудзичок – вони втратять інтерес до виготовлення листівки.
Також важливо розмовляти з малюком про те, що ви робите. Нагадуйте йому про кінцевий бажаний результат – подарунок для тих, кого любиш. І не забувайте підбадьорювати та хвалити дитину за кожну зроблену дію впродовж усього процесу.
Вдалої вам спільної творчості, а наступна фотопідбірка простих, але дуже душевних новорічних листівок – для натхнення!