Діти сайт для батьків.
Lazorko School - школа іноземних мов

Lazorko School - школа іноземних мов

Школа англійської та німецької мов для вас та вашої дитини. Пропонуємо групові та індивідуальні заняття, а також заняття в парі та по SKYPE.
Ми піклуємося про вас, піклуючись про вашу дитину!

Адреса:
м. Тернопіль, вул.Живова,11в, офіс 602 (6 поверх, Центр "Park Town", заїзд між "Збручем" і ОККО)
тел.: +38(098)633-02-82
Інстаграм - https://www.instagram.com/lazorko_language_school/
Електронна пошта: lazorkoschool@gmail.com
Сайт: lazorkoschool.com

Lazorko School - авторська мовна школа Мар'яни Матулки (Лазорко) - сертифікованої (DaF, IELTS та ін.) викладачки англійської та німецької мов з міжнародним досвідом навчання та роботи у Німеччині та США. Свій досвід Мар'яна використала, щоб створити мовну школу, в якій панує дружня і водночас мотивуюча атмосфера.

Школа заснована в 2015 році у Тернополі, але ми працюємо без меж - проводимо також дистанційні заняття з учнями зі всієї України та з-за кордону. Більше 300 учнів з різних куточків України заговорили іноземною з нами через екран ноутбука чи телефону. Все що потрібно - це хороший інтернет та бажання вчитися!

Програма школи складається для кожного учня індивідуально, залежно від його цілей та побажань. Основна умова - комплексне вивчення: читання, аудіювання, письмо та говоріння. Що б ви не обрали - індивідуальне, парне чи групове навчання (2-4 учні в групі), з нами - ви зможете іноземною мовою все!

Вчителі школи - не лише професіонали, але й цікаві співрозмовники та доброзичливі люди. Наш вчитель - це коуч, який крім безпосереднього навчання, допомагає учневі подолати психологічні бар'єри, які заважають вивчати мову та підтримає в будь-якій ситуації. Наш вчитель - це ваш друг!

Приємний бонус нашої школи - регулярні онлайн та офлайн зустрічі з носіями англійської мови - Speaking Club, де ви можете довести вашу розмовну мову до досконалості та дізнатися від носіїв мови все, що вас цікавить. Ми відкриті до всіх комунікабельних та амбітних людей!

Готові поринути в неймовірно приємну подорож під назвою "Вивчення іноземної з Lazorko School" - пишіть та телефонуйте нам саме зараз!

Адреса: м. Тернопіль, вул.Живова,11в, офіс 602 (6 поверх, Центр "Park Town", заїзд між "Збручем" і ОККО)
Телефон: +38(098)633-02-82
Сайт: http://lazorkoschool.com/
Instagramhttps://www.instagram.com/lazorko_language_school/
Facebookhttps://www.facebook.com/LazorkoSchool
E-Mail: lazorkoschool@gmail.com


Школи іноземних мов

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 1410
Рекомендуємо