Діти сайт для батьків.
Канадська сім'я відмовилася від гаджетів заради дітей


Щоб приділяти більше уваги своїм дітям, канадець Блер Маміллан з дружиною відмовилися від техніки новішої 1986 року випуску. Тепер у них в домі немає планшетів, Інтернету та інших благ сучасної цивілізації, зате є касетний магнітофон і плівковий фотоапарат….

Канадець Блер Макміллан - типовий приклад сучасного луддиту і дауншифтингу. У свої 26 років він з дівчиною і двома дітьми повністю відмовився від плодів науков-технічного прогресу за останні чверть століття, повідомляє «Хакер.ру» з посиланням на газету Toronto Sun. Вони принципово не використовують жоден прилад, виготовлений після 1986 року, повідомляє «Сегодня".

Батьки кажуть, що пішли на такі жертви заради дітей, щоб приділяти їм більше уваги. Вони вибрали 1986 як ключову дату, тому що самі народилися в тому році, а зараз хочуть виховувати своїх дітей точно так, як батьки виховували їх, без усіх новомодних гаджетів. Експеримент триватиме рік. Батьки зважилися на це після випадку, коли тато покликав п'ятирічного сина пограти на вулиці, а той відмовився, не відриваючи пальчиків від iPad. Це було останньою краплею.

Здавалося б, що тут такого, можна спокійно жити і без гаджетів. Але в реальності це не так просто. Наприклад, нещодавно Блеру довелося шукати паперові карти США, коли вони всією родиною зібралися в автомобільну подорож. Дорогою діточок розважали книжками-розмальовками та наклейками: телевізора ж бо не було в автомобілі. Хоча автомобіль, до речі, залишився єдиним винятком у цьому незвичайному експерименті: це Kia 2010 року випуску, мінус GPS.

Жодних мобільних телефонів, планшетів, кава-машин, програмованих мультиварок, кабельного телебачення, супутникових тарілок і, зрозуміло, ніякого Інтернету. Батьки дружно видалили свої акаунти у Facebook. З домашніх розваг – рожевий касетний магнітофон, дерев'яний ящик телевізора, стара ігрова приставка Nintendo, де у старшого сина є улюблена гра – Super Mario.

Замість онлайн-банкінгу доводиться їздити в банк особисто. Нещодавно Блер проявив фотоплівку і надрукував фотографій на 20 доларів замість того, щоб сфотографувати діточок цифровим фотоапаратом. Йому навіть довелося піти з бізнесу, тому що з ним більше не захотів працювати діловий партнер, не згодний з настільки ексцентричним способом життя. Тепер Блер збирається почати розсилку резюме в різні кадрові агентства і компанії. Природно, резюме будуть написані від руки і відправлені паперовою поштою.

З іншого боку, сімейні витрати сильно зменшилися після покупки дорогих гаджетів і цифрових розваг. Наприклад, старі VHS-касети їм безкоштовно приносять сусіди, складаючи на сходинках перед будинком.


ЗАТИШОК

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 3268
Рекомендуємо