Діти сайт для батьків.
Відбілювання зубів вдома та в клініці


Відбілювання зубів вдома та в клініці

Згодом колір зубів може набувати темних відтінків з ряду різних причин, тому на питання: як відбілити зуби - Люмідент стоматологія готова дати рекомендації всім бажаючим отримати красиву білосніжну усмішку.

Оскільки самостійна гігієна порожнини рота і догляд за зубами не завжди вирішують цю проблему, пацієнти звертаються до стоматологів мережі клінік «Люмі-Дент», які знають, як можна безпечно відбілити зуби професійними методами і в домашніх умовах.

Фактори, що впливають на зміну кольору зубної емалі

Стоматологи виділяють найпоширеніші причини, за якими зуби темніють.

Це:

• Недотримання правил гігієни, в результаті чого відбувається накопичення нальоту на зубах, який з часом стає щільним і темним, робить посмішку непривабливою;

• Куріння. Вміщені в сигаретах шкідливі речовини, осідаючи на поверхні емалі, утворюють наліт, істотно псують зуби, надають їм жовтуватий відтінок, який з часом набуває коричневого кольору. Навіть, якщо ви знаєте, як відбілити зуби безпечно в домашніх умовах, домогтися бажаного результату практично неможливо.

• Часте і надмірне вживання ягід, кави, чорного чаю, газованих напоїв та інших продуктів, до складу яких входять природні барвники, що викликають потемніння емалі.

Список причин, що викликають зміну кольору зубів, можна ще продовжити. Залежно від причин можуть застосовуватися різні безпечні методи відбілювання зубів. Як показує практика, зубна паста з відбілюючим ефектом з супермаркету не завжди допомагає позбутися від проблеми і освітлити колір зубів.

Якщо ви хочете дійсно вирішити проблему, у вас є відмінна можливість звернутися до лікаря-стоматолога, який визначить причину потемніння поверхні зубів і підбере вам найбезпечніший спосіб відбілювання зубів.

Професійне відбілювання зубів

При першому відвідуванні лікаря з приводу відбілювання зубів пацієнт отримує консультацію про способи і нові технології зміни кольору емалі в стоматології. Також проводиться огляд ротової порожнини для оцінки її стану і виявлення показань і протипоказань до процедури.

Відбілювання зубів включає обов'язкову попередню гігієнічну чистку зубів з використанням професійних методів. Це необхідно для видалення зубного нальоту і каменів, які можуть створювати перешкоди для проникнення спеціального гелю в тканини зуба, знижуючи тим самим ефективність освітлення.


 

Технології, що застосовуються для відбілювання зубів

Капи

Звертаємо увагу, що, кажучи про те, як відбілити зуби в домашніх умовах швидко і безпечно, стоматологи «Люмі-Дент» мають на увазі не рецепти народної медицини, а сучасні методи, які полягають в застосуванні індивідуальної капи.

Капа - це стоматологічна конструкція, призначена для гелю. Для кожного пацієнта вона виготовляється індивідуально. Разом з нею лікар видає гель і інструктує, як безпечно відбілити зуби вдома за допомогою капи.

Дана технологія включає наступні етапи:

• нанесення відбілюючого гелю на капу;

• установку капи з гелем на зуби;

• носіння конструкції 2-3 години в день. Можна вдягати її на ніч перед сном.

За тривалістю цей спосіб отримання білизни зубів займає 2-4 тижні. Зауважимо, що можливе скорочення терміну освітлення за рахунок використання більш концентрованих гелів, але при цьому треба враховувати, що це може стати причиною підвищеної чутливості на різні подразники.

ZOOM: лазерне відбілювання

Технологія ZOOM відрізняється абсолютною безпекою і відсутністю побічних ефектів. В основі лазерного відбілювання лежить активація спеціального гелю під впливом лазерного лампи.

У сучасній стоматології освітлення кольору даними способом є найбільш безпечним для зубів, так як препарат на основі пероксиду карбаміду не впливає на хімічну структуру зубних тканин та їх міцність, а тільки забезпечує усунення фарбувальних пігментів.

Залежно від методу ( «Експрес» або «Експерт») можна за один етап домогтися білизни зубів при освітленні на 4 -11 тонів.

Відбілювання із застосуванням методів Magic Smile і Beyond Polus

У вищеназваних способів є багато спільного в плані технологічних процесів. Головною відмінністю є різні виробники.

Особливістю цих технологій є висока ефективність освітлення в поєднанні зі зміцненням зубів. Під впливом світлодіодної лампи, що випромінює холодний безпечний світ, відбувається активація діючих компонентів отбеливающего препарату.

Цей спосіб зарекомендував себе як безпечний і ефективний. Судіть самі, 1 етап (1 відвідування) дає можливість відбілити зуби на 2-11 тонів. Курс лікування визначається з урахуванням початкового кольору емалі пацієнта.


 

Де відбілити зуби: вдома чи в клініці?

Зрозуміло, що професійне відбілювання в умовах клініки є розумним рішенням, але можна цю процедуру можна пройти і в домашніх умовах із застосуванням технологій, про які ми говорили вище, і під контролем лікаря.

Перш ніж приступати до процедури відбілювання зубів lumident.kiev.ua/ua/kak-otbelit-zuby-v-domashnih-usloviyah, необхідно дізнатися, чи немає у вас протипоказань до цієї процедури.

До них відносяться:

• зуби, уражені карієсом, і захворювання ясен, які вимагають лікування;

• велика кількість пломб, які не піддаються відбілюванню. Їх можна замінити на більш світлі аналоги;

• непереносимість відбілюючих засобів, які використовуються під час процедури;

• вагітність і період грудного вигодовування дитини;

• Вік. Лікарі мережі приватних клінік «Люмі-Дент» не рекомендують проходити процедури відбілювання зубів особам у віці до 18 років.

Як показують численні результати роботи з пацієнтами, краща ефективність при відбілюванні зубів досягається при поєднанні двох технологій: професійного освітлення в клініці протягом 1 1,5 години з подальшим носінням капп з гелем в домашніх умовах.

Сподіваємося, що ми відповіли на ваше запитання: «як швидко і безпечно відбілити зуби?». Чекаємо вас в клініках «Люмі-Дент»!

інформація розміщена на правах рекламиЗДОРОВ'Я

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 1094
Рекомендуємо