Діти сайт для батьків.
ІРИска

ІРИска

ІРИска» - це креат-студія з організації дозвілля дітей, майстер-класи для підлітків та дорослих.

Адреса:
м. Тернопіль, вул. Руська , 17 (Кооперативний коледж, 1-й поверх)
тел.: 067 288 38 21; 096 125 21 37.
Електронна пошта: irma21@i.ua
Сайт: derevorody.blogspot.com/p/blog-page_3.html 
Всебічно розвинена дитина – щаслива особистість, яка зможе вільно реалізувати себе у сучасному світі. 

Забезпечте для своєї дитини привітну, затишну атмосферу, позитив, цікаве пізнання світу, а для себе відпочинок та особистісний розвиток зі студією «ІРИска», де цікаво, творчо та по-новому можна розвиватися від 2 рочків
!
 
Музика, художнє слово, зображувальне мистецтво, театр стають для дитини джерелом переживання радощів, відкривають дитині мистецтво, забезпечують багатство вражень.
Багато людей вважають, що творчість є вродженим талантом, яким можуть володіти лише деякі діти, у той час як інші його позбавлені. Але насправді творчість – це більше навичка, ніж вроджений талант, і батьки можуть допомогти своїм малюкам успішно її розвивати.

Як ключ до досягнення успіху у практично будь-якому виді діяльності, творчість є найважливішим компонентом здоров'я та щастя, а також основною навичкою, яка важлива для всебічного розвитку дітей. Творчість не обмежується художнім і музичним проявом, вона має першорядне значення також і в науці, математиці, навіть у соціальному й емоційному інтелекті. Творчі люди більш гнучкі та вмілі при вирішенні проблем, що робить їх здатними краще адаптуватись до технологічних досягнень і змін будь-якого роду, а також допомагає використовувати нові можливості.Сподіваємося сумнівів нема, що творчість та креативність у дітей просто необхідно розвивати. Креат-студія "ІРИска" саме цим і займається - розвиток творчих здібностей дітей.
 Ми пропонуємо і запрошуємо вас на:

 - Моторні пальчики «Розмовляйчики» для найменших діток 2-4 рочки.
Чим ми займаємося?
 
На занятті розвиваємо дрібну моторику, розмовні ігри. У дрібної моторики є важлива особливість — вона дуже тісно пов’язана із нервовою системою, зором, увагою, мовленням, пам’яттю та сприйняттям людини. Доведено, що розвиток навичок дрібної моторики безпосередньо впливає на розвиток мовлення дитини та зростання рівня інтелекту.
 
- Арт і казкотерапія, діток від 4 до 5 рочків.
Групку веде Ірина Мацко - письменниця, казкарка, казкознавець, оформлювач друкованої продукції.
Чим ми займаємося?
 
Малюємо, ліпимо, творимо, як забажається і цим витягуємо назовні усі наші страхи, хвилювання, блоки, а ще складаємо казочку, фантазуємо і вигадуємо чим розвиваємо уяву, але головне, позбавляємося своїх страхів, вигадавши, як ми їх можемо побороти у казці. А від казки до життя всього один крок.;)
 
Усі дітки люблять малювати і слухати казки. Або майже усі. Через малюнок вони відображають свої страхи чи внутрішні переживання, які не можуть сказати, а казкою ми можемо краще донести їм уявлення про світ, принципи, цінності та моделі поведінки. 
 
- Рукоділля для діток від 4 до 6 років.
Групку веде Anna Bujak - неймовірно талановита та цікава особистість, вихователь із величезним стажем та особливим підходом до дітей. Діти її просто залюблюють, бо вона дарує своє тепло їм і любить, як рідна мама. .
Чим ми займаємося?
 
Ми робимо все. Ліпимо, клеїмо, малюємо, шиємо і вишиваємо, складаємо і вирізаємо, та й взагалі все, що можна тільки робити ручками і створити справжній шедевр - іграшку чи підставку, картину чи казковий будиночок, чи навіть велетенського метелика! Що б це не було, але це обов`язково цікаво і весело!
Праця руками - велике мистецтво і пізнавши різні технікита стилі дитина зможе розширити свій кругозір або й знайти свій улюблений вид мистецтва, який допоможе їй у житті, адже ручна творча робота завжди ціниться. 
Також у нас можна замовити майстер-клас із рукоділля для компанії, класу, тощо на свято, чи просто для приємного вечора.

 - Тіньовий театр "Ґумова Лямпа" для дітей 5-7 років.
Коли вимикається світло, настає темрява і приходять... ТІНІ! А у нас так починається заняття ТІНЬОВОГО ТЕАТРУ "Ґумова Лямпа" і тут є все: цікаві улюблені для кожної дитини персонажі, казкотворення, розвиток фантазії, уяви, акторської майстерності, художніх здібностей, музичних талантів і кожна дитина може знайти тут своє! 
Групку веде Ірина Архитко - вихователь, методист і неймовірно креативна жінка, яка проводила заняття тіньового театру із малючками в КіноСадочку ще кілька років тому і вони були справжніми зірочками на сцені.
Чим ми займаємося?
 
Усі діти люблять таємниці, світлотіні і театр, адже це загадково, тут можна пофантазувати, зіграти героя казки чи історії не виходячи на сцену, адже не усі це люблять, хоча... помаленьку ми й до цього доберемося. Та попри все, заняття у групі ТІНЬОВОГО ТЕАТРУ виховують акторські здібності, розвивають творчість, образне мислення, уяву та фантазію. А ще дітки самі продумують героїв, декорації та виготовляють їх.
 
Участь дітей у розігруванні вистав тіньового театру активізує їхні творчі здібності, сприяє розвитку асоціативного мислення та уяви. Діти вчаться також концентрувати свою увагу на виконанні конкретної дії. А озвучення ролей персонажів твору забезпечує розвиток зв’язного мовлення та інтонаційних засобів виразності.

 - Художня студія "КольОри" для дітей 6-8 років, 9-13 років
Групки веде Наталія Фугель - молода і дуже талановита тернопільська художниця, яка має особистий, особливий підхід до дітей та дуже їх любить.
Чим ми займаємося?
 
Наталія навчить малювати усіх, навіть тих, хто ніколи в руки оліця чи пензля не брав у руки. У неї малюють усі від маленького до дорослого! І це не просто малювання, а художній розвиток із використанням різних технік та методик, стилів та напрямків. за одне заняття діти створюють таке, що у захваті і вони і їх батьки, а це головне у творчості - емоція!
 
Також у нас можна замовити майстер-клас із живопису для компанії, класу, тощо на свято, чи просто для приємного вечора.

 - Літературна студія "Майстерня казки" для дітей 8-12 років.
Групку веде Ірина Мацко - письменниця, казкарка, казкознавець, член НСПУ, авторка книг для дітей, підлітків та дорослих, альбомів роду, розвиваючих зошитів, заступник головного редактора видавництва "Мандрівець".
Чим ми займаємося?
 
Ми фантазуємо, мріяти, створюємо казку чи оповідання, повість, а може і цілий роман, ілюструємо, ділимося на персонажі та проживаємо їх, як у театрі.
 Юні автори не тільки оволодіють початками літературної майстерності за методикою розробленою авторкою, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій, а ще й стануть авторами справжньої книжки.
 «Майстерня казки» - це можливість створити власний твір: казку, оповідання, розповідь, повість, а може й цілий роман, який увійде у збірку спільної творчості. Кожен зможе відчути себе автором під час презентації книжки, поставити свій перший автограф біля першого створеного та опублікованого твору.

 - Розвиток логіки та творчості - гармонійний розвиток двох півкуль головного мозку для діток 4-6 років. 
Групку веде Ірина Архитко - вихователь садочку із величезним стажем, методист, людина, яка дуже любить діток, а ще більше займатися з ними творчо і цікаво. Вона сама складає методики та розробляє заняття так, щоб діткам було зрозуміло і вони просто пищали від задоволення, розвиваючи тим часом ЛОГІКУ.
Чим ми займаємося?
 
Граємося, складаємо і мислимо, висловлюємося, міркуємо про причини і наслідки, будуємо логічні ланцюжки.
 Адже, логіка потрібна не тільки для математики, хорошого навчання, але й для логічної побудови історії, планування та структурування свого простору чи загалом життя, а у парі із ТВОРЧІСТЮ, коли розвинуті добре оді півкулі мозку, дитина буде готова до усіх життєвих ситуацій, адже це та основна база, яка допоможе їй завжди.
Розвиток логіки - це не просто математичні завдання, це перш за все МИСЛЕННЯ своєю головою, а не шаблонно чи стереотипно, це розвиток КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ та аналіз того, що задають і саме за цим майбутнє наших дітей!

 - Мовне ігрове творче середовище для діток 5-6 років.
Групку веде Василина Чашка, яка має особистий, особливий підхід до дітей та дуже їх любить, а також відмінне знання англійської мови, є креативною та творчою, що дозволяє навчити дітей мови без навчання. Чи так можливо? У нас так!
Чим ми займаємося?
 
А ми робимо все: граємося, співаємо, танцюєм, розповідаємо, та просто живемо весело і цікаво на наших заняттях, але все це у середовищі англійської мови, яка в такій формі легко і без перешкод запам`ятовується діткам і взагалі не сприймається, як навчання. А це найкращий шлях до справді глибоких знань і розвитку мовних навиків англійської.
Англійська мова у 4-5 рочків може бути цікавою, коли вона ІГРОВА! І вона у нас саме така, бо заняття не просто навчання англійської мови, а МОВНЕ СЕРЕДОВИЩЕ, де дітки граючись, співаючи і розважаючись, природньо засвоюють іншомовні слова та вислови.
 
- Творче письмо та казкотерапія для дорослих 
Групку веде Ірина Мацко - письменниця, казкарка, казкознавець, член НСПУ, авторка книг для дітей, підлітків та дорослих, альбомів роду, розвиваючих зошитів, заступник головного редактора видавництва "Мандрівець".
Чим ми займаємося?
 
Усі ми родом із казки і вона справді дивним чином уміє проникати у нашу підсвідомість без перешкод та супротиву. Казку ми сприймаємо, як безпечну для нас і вона може творити дива із нашим життям.
 
 Учасники зануряться у казкотворення в приємній атмосфері і на позитиві, адже тут можна вилити все наболіле, що тримає наша свідомість, пізнати свій внутрішній світ, продіагностувати проблеми, які перешкоджають рухатися далі та написати свою мотиваційну казку про СВОЄ КАЗКОВЕ ЖИТТЯ і ця казка може справді стати реальністю, бо на занятті ми:
 - Перенесемося думками у дитинство.
 - Визначимо які казки тоді нам подобалися, а які ні і причини, які на це впливали.
 - Дізнаємося за сценарієм якої казки ми живемо й досі, можливо.
 - Визначимо свій архетип домінуючий і архетипи, які мало розвинені.
 - Пізнаємо свій казковий внутрішній емоційний світ.
 - Напишемо свою мотиваційну казку на майбутнє життя, тобто перепишемо сценарій на такий, як ми хочемо.
 - Чудово і приємно проведемо час у казковій атмосфері.
 
- Художня студія, арттерапія "Живопис" для дорослих 
Майстер-клас веде Наталія Фугель - молода і дуже талановита тернопільська художниця.
Чим ми займаємося?
 
Крім того, що живопис – це арттерапія, яка є дуже популярною у сучасному світі, це розслаблення і занурення у творчість, а ще для когось це просто дитяча мрія, яку нарешті можна втілити в реальність і намалювати свою власну картину олійними фарбами на справжньому полотні. Це справді варте уваги задоволення!
 
Запис обов`язковий. 
тел. 096 125 21 37 або 067 288 38 21

 
Вперше в Тернополі!
Ми оновилися і запрошуємо малючків у групу організації дозвілля типу "МІНІ-САДОК"!
Діти – наше майбутнє, а воно зараз залежить від того на скільки відповідально ми будемо ставитися до нашого довкілля, в якому світі будуть жити наші діти і чи зуміють вони зберегти його для своїх нащадків. Ми беремо курс на екологічність, використовуючи для прибирання садочку органічно чисті засоби, натуральні матеріали для занять, вводимо фрукти у денне меню!

Адже, садочок - місце, де ваша дитина вперше залишається сама, без рідних, де навчається спілкуватися з іншими дітками, разом гратися, вирішувати свої маленькі, але такі важливі проблеми. Садочок - це місце, де вони мають почувати себе у безпеці, спокійно і захищено, із турботливими вихователями пізнаючи і досліджуючи цей світ, розвиватися у затишному колі люблячих дорослих і йти туди, як до другого дому, без сліз і стресів. Саме таким місцем ми намагаємося зробити наш МІНІ-САДОК ІРИски - групу адаптації та соціалізації найменших діток від 2 до 4 рочків.

Дозвілля типу МІНІ-САДОК – дитячий ЕКО-простір, адаптація, соціалізація дітей від 2 рочків із використання елементів Вальдорфської педагогіки, іграшок за методикою Монтесорі, а також:
- Розвиваючі заняття для діток, творчий підхід, креативність
- Розвиток дрібної моторики та сенсорики;
 - Комунікативні навички;
 - Мовне середовище (аудіо, відео);
 - Правила поведінки за столом, у грі, на вулиці тощо;
 - Змішана група, де молодші навчаються у старших, а старші вчаться піклуватися про молодших;
 - Прогулянки;
 - Особистий індивідуальний підхід.
На заняттях та дозвіллі у МІНІ-САДОЧКУ головне любов, тепло, проектна діяльність у формі гри, що забезпечує найкраще засвоєння та адаптацію. А також ми допоможемо поїсти, переодягнемо памперс, якщо потрібно, вдягнемо і заколишемо, щоб ваше малятко було веселе і задоволене.
 
Приводьте до нас своїх найдорожчих. Ми дуже цінуємо вашу довіру! Віримо, що «ІРИска» справді стане домом для її відвідувачів адже всім колективом створюємо домашню атмосферу, затишок, комфорт у групах.
 
 У нас працюють досвідчені спеціалісти – педагоги з високим рівнем знань педагогіки, психології та новітніх методик виховання та навчання. Вміють знайти підхід до кожної дитини – навчити, виховати, допомогти… Адже кожна дитина – це неоціненний скарб, який треба берегти та плекати!

 
Телефонуйте 067 288 38 21 або 096 125 21 37
 

 


Центри дитячого розвиткуПереглядів сьогодні: 2
Переглядів всього: 12581
Рекомендуємо