Діти сайт для батьків.
ІРИска

ІРИска

ІРИска» - це креат-студія з організації дозвілля дітей, майстер-класи для підлітків та дорослих.

Адреса:
м. Тернопіль, вул. Руська , 17 (Кооперативний коледж, 1-й поверх)
тел.: 067 288 38 21; 096 125 21 37.
Електронна пошта: irma21@i.ua
Сайт: derevorody.blogspot.com/p/blog-page_3.html 
Всебічно розвинена дитина – щаслива особистість, яка зможе вільно реалізувати себе у сучасному світі. 

Забезпечте для своєї дитини привітну, затишну атмосферу, позитив, цікаве пізнання світу, а для себе відпочинок та особистісний розвиток зі студією «ІРИска», де цікаво, творчо та по-новому можна розвиватися від 2 рочків
!
 
Музика, художнє слово, зображувальне мистецтво, театр стають для дитини джерелом переживання радощів, відкривають дитині мистецтво, забезпечують багатство вражень.
Багато людей вважають, що творчість є вродженим талантом, яким можуть володіти лише деякі діти, у той час як інші його позбавлені. Але насправді творчість – це більше навичка, ніж вроджений талант, і батьки можуть допомогти своїм малюкам успішно її розвивати.

Як ключ до досягнення успіху у практично будь-якому виді діяльності, творчість є найважливішим компонентом здоров'я та щастя, а також основною навичкою, яка важлива для всебічного розвитку дітей. Творчість не обмежується художнім і музичним проявом, вона має першорядне значення також і в науці, математиці, навіть у соціальному й емоційному інтелекті. Творчі люди більш гнучкі та вмілі при вирішенні проблем, що робить їх здатними краще адаптуватись до технологічних досягнень і змін будь-якого роду, а також допомагає використовувати нові можливості.Сподіваємося сумнівів нема, що творчість та креативність у дітей просто необхідно розвивати. Креат-студія "ІРИска" саме цим і займається - розвиток творчих здібностей дітей.

 Ми пропонуємо і запрошуємо вас на:


 - ПІСОЧНА ТЕРАПІЯ для малят 3-4 рочки
Пісок займає і заспокоює дитину. Прекрасно розвиває моторику і уяву. Пісок пластичний – з ним так просто грати. Його використовують в методиці пісочної терапії. Також він розвиває творчі та когнітивні навички. Приємний і вологий, як морський пісок. Граючи з ним, діти стають просто щасливими!
За допомогою кінетичного піску Ваша дитина, до того ж, із задоволенням може займатися вивченням граматики і арифметики (ліпити і запам’ятовувати букви і цифри стане так весело).
 
 - КАЗКОТЕРАПІЯ для малят від 3 до 5 рочків.
Усі дітки люблять малювати і слухати казки. Або майже усі. Через малюнок вони відображають свої страхи чи внутрішні переживання, які не можуть сказати, а казкою ми можемо краще донести їм уявлення про світ, принципи, цінності та моделі поведінки. 
 
На заняттях ми малюємо, ліпимо, творимо, як забажається і цим витягуємо назовні усі наші страхи, хвилювання, блоки, а ще складаємо казочку, фантазуємо і вигадуємо чим розвиваємо уяву, але головне, позбавляємося своїх страхів, вигадавши, як ми їх можемо побороти у казці. А від казки до життя всього один крок.;)
   
 - МАЙСТЕРКИ для дошкільнят від 4 до 6 років.
 Праця руками - велике мистецтво і пізнавши різні технікита стилі дитина зможе розширити свій кругозір або й знайти свій улюблений вид мистецтва, який допоможе їй у житті, адже ручна творча робота завжди ціниться. 
 Ми робимо все. Ліпимо, клеїмо, малюємо, шиємо і вишиваємо, складаємо і вирізаємо, та й взагалі все, що можна тільки робити ручками і створити справжній шедевр - іграшку чи підставку, картину чи казковий будиночок, чи навіть велетенського метелика! Що б це не було, але це обов`язково цікаво і весело!
 Також у нас можна замовити майстер-клас із рукоділля для компанії, класу, тощо на свято, чи просто для приємного вечора.
 
  - МІНІ-ТЕАТР "Ґумова Лямпа" для дітей 5-7 років.
 Усі діти люблять таємниці, світлотіні і театр, адже це загадково, тут можна пофантазувати, зіграти героя казки чи історії не виходячи на сцену, адже не усі це люблять, хоча... помаленьку ми й до цього доберемося. Та попри все, заняття у групі виховують акторські здібності, розвивають творчість, образне мислення, уяву та фантазію. А ще дітки самі продумують героїв, декорації та виготовляють їх.
  
 Участь дітей у розігруванні вистав активізує їхні творчі здібності, сприяє розвитку асоціативного мислення та уяви. Діти вчаться також концентрувати свою увагу на виконанні конкретної дії. А озвучення ролей персонажів твору забезпечує розвиток зв’язного мовлення та інтонаційних засобів виразності.
 
  - АРТ ТЕРАПІЯ (живопис та рисунок) "КольОри" для дітей 6-8 років, 9-13 років
Арт-терапевтична робота відражає внутрішній світ особистості.
– Арт-терапія розширює особистий досвід дитини, активізує її творчі ресурси, дозволяє дитині проявляти свої негативні та агресивні почуття в безпечній формі, сприяє виникненню відчуття внутрішнього контролю і порядку, знімає емоційну та тілесну напругу дитини, долає внутрішні блоки та бар‘єри.
– Однією з переваг арт-терапії є розвиток власного потенціалу, гармонізація внутрішнього стану, виявлення та активізація прихованих вмінь та здібностей дитини.
– Арт-терапія сприяє самовираженню.
– Допомагає дитині подолати емоційний біль, травмуючі ситуації, агресію, тривожність, страхи, справитись з труднощами, відкоректувати негативні поведінкові прояви.
Також у нас можна замовити майстер-клас із живопису для компанії, класу, тощо на свято, чи просто для приємного вечора.
 
  - Літературна студія "Майстерня казки" для дітей 8-12 років.
  «Майстерня казки» - це можливість створити власний твір: казку, оповідання, розповідь, повість, а може й цілий роман, який увійде у збірку спільної творчості. Кожен зможе відчути себе автором під час презентації книжки, поставити свій перший автограф біля першого створеного та опублікованого твору.

Тут ми фантазуємо, мріяти, створюємо казку чи оповідання, повість, а може і цілий роман, ілюструємо, ділимося на персонажі та проживаємо їх, як у театрі.
Юні автори не тільки оволодіють початками літературної майстерності за методикою розробленою авторкою, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій, а ще й стануть авторами справжньої книжки.

НОВИНКИ!!!
МУЗИЧНА СТУДІЯ «ДО МІ СОЛЬки» для дітей 4-6 рочків

Музична студія для малят «ДО МІ СОЛЬки» -  комплексний розвиток дитини через голос, слух, ритміку, а також це постановка голосу, тематичні концерти, впевненість у собі, створення сценічного образу та подолання страху перед аудиторією, навички володіння мікрофонами.

Тут ваша дитина зможе навчитися відчувати свій голос, розвинути слух та відчуття ритму. Відбудеться внутрішній розвиток через дихальну гімнастику, зросте впевненість у собі, покращиться комунікація та самосприйняття. Музика дозволяє дитині розвивати також логічне мислення. Так звана музична терапія, що полягає у прослуховуванні музики, як класичної так сучасної, народної.

Чудовим варіантом є також гра на музичних інструментах. Це допоможе дитині виплеснути накопичені емоції.
Можливі індивідуальні заняття, підготовка до конкурсів, концертів, сольних виступів.
 
- ШКОЛА МАЛЕНЬКОЇ ЛЕДІ (тільки для дівчаток)
Вік 4-6 років
Програма розрахована на двохмісячний курс за напрямками: грамота,етикет, естетика тощо та рукоділля, кулінарія.

- ШКОЛА МАЛЕНЬКОГО МУЖЧИНИ (тільки для хлопчиків)
Вік 4-6 років
Програма розрахована на двохмісячний курс за напрямками: логіка (фінансова грамотність), спорт, фізичний розвиток (напрямок веде вихователь-мужчина)
 
- ТВОРЧЕ ПИСЬМО та казкотерапія для дорослих 
 Групку веде Ірина Мацко - письменниця, казкарка, казкознавець, член НСПУ, авторка книг для дітей, підлітків та дорослих, альбомів роду, розвиваючих зошитів, заступник головного редактора видавництва "Мандрівець".
 Чим ми займаємося?
  Усі ми родом із казки і вона справді дивним чином уміє проникати у нашу підсвідомість без перешкод та супротиву. Казку ми сприймаємо, як безпечну для нас і вона може творити дива із нашим життям.
  
  Учасники зануряться у казкотворення в приємній атмосфері і на позитиві, адже тут можна вилити все наболіле, що тримає наша свідомість, пізнати свій внутрішній світ, продіагностувати проблеми, які перешкоджають рухатися далі та написати свою мотиваційну казку про СВОЄ КАЗКОВЕ ЖИТТЯ і ця казка може справді стати реальністю, бо на занятті ми:
  - Перенесемося думками у дитинство.
  - Визначимо які казки тоді нам подобалися, а які ні і причини, які на це впливали.
  - Дізнаємося за сценарієм якої казки ми живемо й досі, можливо.
  - Визначимо свій архетип домінуючий і архетипи, які мало розвинені.
  - Пізнаємо свій казковий внутрішній емоційний світ.
  - Напишемо свою мотиваційну казку на майбутнє життя, тобто перепишемо сценарій на такий, як ми хочемо.
  - Чудово і приємно проведемо час у казковій атмосфері.
  
 - Художня студія, арттерапія "ЖИВОПИС" ДЛЯ ДОРОСЛИХ
 Крім того, що живопис – це арттерапія, яка є дуже популярною у сучасному світі, це розслаблення і занурення у творчість, а ще для когось це просто дитяча мрія, яку нарешті можна втілити в реальність і намалювати свою власну картину олійними фарбами на справжньому полотні. Це справді варте уваги задоволення!
  
 Запис обов`язковий. 
 тел. 096 125 21 37 або 067 288 38 21

  
Вперше в Тернополі!
Ми оновилися і запрошуємо малючків у групу організації дозвілля типу "МІНІ-САДОК"!


 Діти – наше майбутнє, а воно зараз залежить від того на скільки відповідально ми будемо ставитися до нашого довкілля, в якому світі будуть жити наші діти і чи зуміють вони зберегти його для своїх нащадків. Ми беремо курс на екологічність, використовуючи для прибирання садочку органічно чисті засоби, натуральні матеріали для занять, вводимо фрукти у денне меню!
 
 Адже, садочок - місце, де ваша дитина вперше залишається сама, без рідних, де навчається спілкуватися з іншими дітками, разом гратися, вирішувати свої маленькі, але такі важливі проблеми. Садочок - це місце, де вони мають почувати себе у безпеці, спокійно і захищено, із турботливими вихователями пізнаючи і досліджуючи цей світ, розвиватися у затишному колі люблячих дорослих і йти туди, як до другого дому, без сліз і стресів. Саме таким місцем ми намагаємося зробити наш МІНІ-САДОК ІРИски - групу адаптації та соціалізації найменших діток від 2 до 4 рочків.
 
 Дозвілля типу МІНІ-САДОК – дитячий ЕКО-простір, адаптація, соціалізація дітей від 2 рочків із використання елементів Вальдорфської педагогіки, іграшок за методикою Монтесорі, а також:
 - Розвиваючі заняття для діток, творчий підхід, креативність
 - Розвиток дрібної моторики та сенсорики;
  - Комунікативні навички;
  - Мовне середовище (аудіо, відео);
  - Правила поведінки за столом, у грі, на вулиці тощо;
  - Змішана група, де молодші навчаються у старших, а старші вчаться піклуватися про молодших;
  - Прогулянки;
  - Особистий індивідуальний підхід.
 На заняттях та дозвіллі у МІНІ-САДОЧКУ головне любов, тепло, проектна діяльність у формі гри, що забезпечує найкраще засвоєння та адаптацію. А також ми допоможемо поїсти, переодягнемо памперс, якщо потрібно, вдягнемо і заколишемо, щоб ваше малятко було веселе і задоволене.
  
 Приводьте до нас своїх найдорожчих. Ми дуже цінуємо вашу довіру! Віримо, що «ІРИска» справді стане домом для її відвідувачів адже всім колективом створюємо домашню атмосферу, затишок, комфорт у групах.
  
  У нас працюють досвідчені спеціалісти – педагоги з високим рівнем знань педагогіки, психології та новітніх методик виховання та навчання. Вміють знайти підхід до кожної дитини – навчити, виховати, допомогти… Адже кожна дитина – це неоціненний скарб, який треба берегти та плекати!
 


Центри дитячого розвиткуПереглядів сьогодні: 2
Переглядів всього: 12939
Рекомендуємо