Діти сайт для батьків.
Як правильно розводити дитячу суміш?


Як правило, молочні суміші для дітей можна додавати до раціону вашого немовляти, якщо вашого власного молока вже не вистачає або якщо немає можливості надавати його в необхідному об’ємі та з необхідною частотою. 

При цьому одним з найголовніших факторів безпечності та корисності дитячих сумішей є їхнє правильне розведення. Розглянемо, як це краще робити та що потрібно враховувати.


 

Приготування дитячої суміші для годування немовлят

Рекомендації з правильного розведення суміші вже вказані на пакуванні. Важливо дотримуватися них та пам’ятати про певні нюанси приготування та використання дитячих сумішей.

Поради з розведення та вигодовування сумішшю

Кращим орієнтиром для визначення об’єму та точності розведення є таблиця годування, що вказана на кожній упаковці. Вона враховує кількість калорій, нутрієнтів та вітамінів для кожної вікової групи малюка.

Для кращого досвіду змішаного вигодовування важливо:

  • не перевищувати рекомендоване дозування суміші ‒ дотримання розведення, рекомендованого МОЗ України у відповідній таблиці, забезпечує збалансоване харчування дитини без ризику для її здоров’я;
  • завжди починати годування з грудного молока, якщо у вас є така можливість;
  • годувати за потребою, а не за графіком;
  • не випоювати суміш насильно.

Дотримання цих правил дозволить вашому малюку отримати максимум користі від харчування дитячою сумішшю.


 

Якою мати бути вода для розведення дитячої суміші?

Кращим варіантом для розведення дитячої суміші є спеціально призначена для цього бутильована вода. Вона має відповідне маркування та продається як “дитяча”.

Звичайну столову мінералізовану воду використовувати не рекомендується, адже таким чином ви перевищите вміст мінералів, розрахованих на одне годування. 

Щодо кип’яченої води ‒ її використовувати не бажано, адже є краща альтернатива, але й заборони на її використання немає.

Необхідна температура води для розведення вказана на інструкції ‒ потрібно дотримуватися вказаних цифр, адже від цього залежить збереження якості найважливіших нутрієнтів суміші.

Правила розчинення дитячої суміші

Годувати сумішшю ‒ просто!

Якщо ви використовуєте пляшечку, налийте в неї воду необхідної відповідно до інструкції температури та додайте мірною ложкою рекомендовану кількість суміші.

Щільно закрийте пляшку насадкою-соскою, закрийте це ковпачком та інтенсивно перемішайте вміст. Після цього переконайтеся у дотриманні температурного режиму та, якщо все правильно зроблено, запропонуйте суміш малюку. Робіть це обережно та стежте за станом дитини.ЗДОРОВ'Я

Переглядів сьогодні: 4
Переглядів всього: 2354
Рекомендуємо