Діти сайт для батьків.
Estetica dental clinic - дитяча стоматологія

Estetica dental clinic - дитяча стоматологія

«Estetica Dental Clinic» — це молода та прогресивна команда лікарів-стоматологів. Наша стоматологічна клініка успішно працює у напрямку надання якісних стоматологічних послуг не один рік.

Адреса:
м. Тернопіль вул. Миру, 2а та Тарнавського, 2
тел.: +38(097)614-01-46 та +38(097)20-20-111
https://www.instagram.com/esteticaternopil/ https://www.facebook.com/estetica.dentalclinic/

Стоматологія «Estetica» вже давно стала однією із провідних стоматологічних клінік Тернополя, що спеціалізується на дитячій стоматології. Цю клініку маленькі тернополяни знають і люблять. Адже тут лікують якісно та безболісно, завоювавши таким чином у дітей особливу довіру.

Сфера дитячої стоматології особлива ще й тим, що тут необхідні не тільки практичні знання лікаря-стоматолога, але й спеціальний психологічний підхід до кожної дитини, задля того, щоб малеча не просто погодилася пройти лікування, а приходила до лікаря з радістю.

Відтак з турботою про комфорт своїх маленьких відвідувачів і, звісно ж, їхніх батьків закладів стоматології «Estetica» стає більше – відтепер працює ще одна клініка у Тернополі за адресою: провулок Тарнавського, 2. Тут є все необхідне для якісного та зручного лікування зубок у Ваших чат: апарат для загального знечулення, седативний апарат, палата, в якій дітки можуть відпочити після проведеної процедури, та дитячий куток, для того, щоб дитина могла повністю розслабитися й провести час, очікуючи на прийом й стоматолога.


 

Варто зазначити, що у клініці «Estetica» вперше в Тернополі запроваджено лікування діток в «медикаментозному сні» та в седації закис азоту кисневою сумішшю. Застосування ЗАКС дозволяє проводити складне лікування, наприклад, лікування пульпітів з подальшим відновленням композиційними матеріалами за одне відвідування. Це інертний газ з ледь чутним солодкуватим запахом, в суміші з киснем він забезпечує найбезпечнішу і нешкідливу для пацієнта седацію (лікування у спокої).

Пацієнт може бути дезорієнтований і легко піддаватися навіюванню, а перегляд мультиків  ще більше допомагає  лікарю  у проведенні стоматологічних  маніпуляцій. Вихід зі стану седації  відбувається  плавно і завершується інгаляцією 100% киснем протягом 5-10 хвилин. В цей час лікар може спілкуватися з дитиною, закріплюючи у нього позитивні враження від відвідування клініки.

Перевагами застосування ЗАКС є:

  • абсолютна безпека процедури;
  • відсутність алергічної реакції;
  • швидке виведення з організму;

Під час лікування в седації ЗАКС:

  • дитина залишається в свідомості;
  • зберігаються всі рефлекси;
  • дитина самостійно дихає.

Контакти:
+38(097)614-01-46
+38(097)20-20-111Дитяча та сімейна стоматологія

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 2012
Рекомендуємо