Діти сайт для батьків.
DS KIDS - Дитячий стоматологічний центр

DS KIDS - Дитячий стоматологічний центр

Повний стоматолонічний супровід дитини;
Лікування дітей уві сні;
Лікування під седацією;
Лікування всіх зубів за один прийом;
Дитячий ортодонт.

Адреса:
м.Тернопіль, вул.С.Крушельницької,18 (2пов.)
тел.: +38(097)720-33-67
https://www.instagram.com/ds_kids_ternopil/ https://www.facebook.com/ds.kids.50
Електронна пошта: dsstarynskyy@yahoo.com
Сайт: ds.te.ua

Дитячий стоматологічний центр  "DS KIDS" займає окреме місце в стоматологічній клініці "DS DENTISTRY". Адже, орієнтованість виключно на лікування дітей, робить її унікальною в нашому місті.

В стоматологічному центрі є дитячий куточок, де діти можуть погратись перед або після лікування. Прийоми проводить спеціально підготовлений персонал. Також у нас є можливість лікування дітей уві сні - це те, чого так довго чекали багато батьків!!!

Лікування уві сні проводиться за допомогою препаратів, які повністю безпечні для дітей.

Найбільша перевага медикаментозного сну, те що можна пролікувати всі зубки за один прийом, без психологічної травми для дитини.

ВАЖЛИВО!!! Ми не використовуємо наркотичні препарати які є шкідливими для організму! (прохання не плутати медикаментозний сон і наркоз).Важливим моментом формування і прищеплення дитині стоматологічної культури є відвідування лікаря-стоматолога кожні 3 місяці. Дитина повинна звикати до лікаря, а також до стін клініки. Під час огляду не виникають больові відчуття, а значить кожен раз під час прийому дитина не буде відчувати панічного страху перед походом до стоматолога.

Абсолютно безболісні і дуже необхідні процедури професійної гігієни порожнини рота – зняття зубного каменю ультразвуком, полірування зубів методом Air-Flow, яка дозволяє видалити наліт,який накопичився на зубах, візуально відбілити зуби, запобігти багато захворювань.

Багатьох батьків цікавлять ціни на лікування зубів у дітей Тернополя. Напрямок дитячої стоматології в нашій клініці є досить демократичним у плані цінової політики. Детальніше з цінами ви можете ознайомитись у нас на сайті www.ds.te.ua в розділі "ціни".

Якщо ваша дитина не хоче лікувати зубки на звичайному прийомі-вихід є! Медикаментозний сон!!
Тел. +38(097)720-33-67

Дитяча та сімейна стоматологія

Переглядів сьогодні: 3
Переглядів всього: 6393
Рекомендуємо