Діти сайт для батьків.
З 1 квітня 2019 р. за третю і кожну наступну дитину будуть доплачувати


З 1 квітня багатодітним сім'ям після народження третьої та наступних дітей виплачуватимуть додаткову допомогу. Уряд виплачуватиме батькам  щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуть доти, доки дитині не виповниться 6 років.

Відповідне рішення погодили на засіданні Кабінету Міністрів України.

Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6 років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн допомоги при народженні дитини.

Для того щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися в найближче відділення соціального захисту населення і написати заяву на отримання грошей. При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей. 

Додаткові виплати запровадили, бо за словами міністра соціальної політики Андрія Реви, багатодітні сім'ї нині мають високі шанси потрапити у список малозабезпечених. 

"Кожна багатодітна сім'я отримає на третю, четверту, п'яту і наступних дітей  щомісячну допомогу від держави в розмірі прожиткового мінімуму на дитину до 6 років. Розмір виплати з 1 квітня 2019 року 1626 гривень на місяць на одну дитину. З 1 липня 2019 року – 1699 гривень на дитину, з 1 грудня 2019 року – 1779 гривень на місяць", – додає Рева. 

За даними єдиного обліку багатодітних сімей в Україні станом на 1 січня 2019 року нарахували понад 334 тисячі сімей, в яких виховується майже 1 мільйон 131 тисяч дітей. 

Нині виплати отримуватимуть на майже 159 тисяч дітей в Україні. 

Щомісячна державна допомога призначатиметься та виплачуватиметься органами соціального захисту населення за місцем проживання багатодітної сім'ї за рахунок бюджетних коштів.

Джерело: https://life.pravda.com.ua

ЗДОРОВ'Я

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 5870
Рекомендуємо