Діти сайт для батьків.
Бульвар - кафе

Бульвар - кафе

У великому залі з дитячою кімнатою відпочивають і діти, і дорослі, підходить для святкувань дитячих днів народжень.
Кваліфікований персонал запропонує вам якісне обслуговування та допоможе у виборі страв і напоїв.

Адреса:
Тернопіль, бульвар Галицького, 5
тел.: (068) 012 19 41; (0352) 51-37-30
https://www.facebook.com/bulvar.kafe

   

Кафе на бульварі Данила Галицького запрошує насолодитися створеним для Вас затишком, неперевершеними стравами та просто чудовою атмосферою, яка відчувається з першої ж миті перебування в закладі. 

 Зручно влаштуватися Ви зможете в одній з 3 залів:
     - у затишному головному  залі, Ви зможете як просто пообідати так і провести романтичний вечір з коханою людиною;
     - у просторному бенкетному залі, посмакувати нашими стравими ви зможете з будь якої нагоди: зустріч ділова, сімейна, з друзями, бенкет, корпоратив, фуршет, день народження;
     - у веселому залі з дитячою кімннатою відпочивають і діти, і дорослі, підходить для святкувань дитячих днів народжень.

     Кваліфікований персонал запропонує вам якісне обслуговування та допоможе у виборі страв і напоїв.
      
     Для відвідувачів із дітьми та дитячих свят у цьому закладі облаштували цілий зал, яскравий та веселий. В ньому, поряд зі звичними банкетними столами, є ігровий куток з маленьким будиночком, гіркою, баскетбольним кільцем та цікавими іграшками. За словами бармена «Бульвару» Романа Мухи, найменшим гостям тут ніколи не буває нудно. І хоча власних аніматорів у закладі немає, мінімальна творча програма присутня: це різноманітні розмальовки, художній розпис по гіпсовим рельєфам тощо. Зрештою, ви можете запросити і своїх аніматорів – у залі вдосталь місця для активних дитячих ігор. Крім того, у закладі є настільний футбол, в який клієнти закладу можуть грати безкоштовно.

       Для святкового дитячого столу у кафе «Бульвар» можна підібрати безліч страв – смачних, корисних, приготованих з натуральних домашніх продуктів. Заклад пропонує широкий вибір різноманітних коктейлів, десертів, тортиків. Втім адміністрація демократично ставиться до того, якщо ви забажаєте принести власний святковий торт.
Серед переваг кафе «Бульвар» варто також зазначити зручні меблі для діточок. Це, зокрема, годувальні крісла для зовсім крихіточок, а також маленький столик зі стільцями для дошкільнят.

  Формат сімейного кафе зручний тим, що поки ви насолоджуватиметеся смачними стравами та спілкуванням, ваші дітки цікаво проводитимуть час в ігровій кімнаті, обладнаній всім необхідним для малечі. В теплий сезон у кафе «Бульвар» працює літня тераса

 


Кафе, піцерії ТернополяПереглядів сьогодні: 2
Переглядів всього: 15131
Рекомендуємо