Діти сайт для батьків.
Як організувати дистанційне навчання дитини у 5 класі


5 клас – початок середньої школи. Час, коли дитина починає не по днях дорослішати, коли змінюються її погляди, характер. Тому саме в цей період ставлення учня до навчання може стати зовсім іншим. А от в яку сторону відхилиться стрілка, залежить в першу чергу від батьків дитини та вчителів. Атмосферна Школа розповідає, як організувати дистанційне навчання за допомогою пакета «Учень 5—11 класи» https://www.atschool.com.ua/paket-uchen/ і дає корисні поради щодо освітнього процесу.Створення та налагодження режиму дня дитини

10—11 років – це вік, коли дитина повною мірою ще не розуміє, що потрібно правильно організовувати режим дня. Тому, якщо не приділяти учню уваги, він буде марнувати час на все що завгодно, тільки не на навчання. Звичайно це зовсім не означає, що потрібно ходити за дитиною по п'ятах. Необхідно привчити своє чадо до порядку, самостійності та простих буденних речей.

  1. Графік сну.
    Не дивлячись на те, о котрій починаються уроки, необхідно привчити дитину лягати та прокидатись приблизно в один і той самий час. Для цього слід відключити телевізор, електронні гаджети або обмежити активне їх користування, а також спілкування телефоном не менше ніж за дві години до сну.
  2. Ранкові процедури.
    Не дивлячись на те, що учень може з'явитися на відео на уроці й без шкільної форми, треба йому пояснити, що це не привід нехтувати правилами етикету та гігієни, бо інакше у дитини просто не відкладеться у голові, що кожного ранку слід прокидатись і приводити себе в охайний вигляд. Тож обов'язковий завчасний підйом, гігієнічні процедури, сніданок, одягання охайних речей – все це повинно супроводжувати новий навчальний день.
  3. Виконання вправ для самоперевірки.
    Найкращий час для розумової праці – перша половина дня. Саме тоді наш мозок працює найбільш продуктивно. Тому поурочні тести для самоперевірки (в учнів 5-го класу ще немає домашнього завдання у його класичному вигляді) слід проводити якнайшвидше після закінчення уроків. У крайньому разі – після обіду і полуденного перепочинку. Робити перевірку знань слід у порядку від найскладнішого (математика, українська та англійська мова і т.п.) до більш творчого і спрямованого на запам'ятовування: читання та аудіювання (краєзнавство, мистецтво, література тощо).

Все це дуже допоможе вам та вашій дитині підтримувати нормальний навчальний ритм і пристосуватись до дистанційного навчання за лічені дні. 

Залучення батьків до спільної роботи

Перевірка засвоєння знань учнем п'ятого класу – це вкрай важлива процедура. Так, батьки не є педагогами, але вони знають свою дитину краще за будь-якого вчителя, котрий, до того ж, має цілий клас учнів і просто фізично не може відстежити розуміння кожним своїм підопічним нової теми. Саме тому Атмосферна Школа має функціональну освітню платформу з безліччю дидактичних матеріалів, освітніх відео, різноманітних тестових завдань, за допомогою яких можна робити регулярний зріз знань дитини та на його основі повертатися до незакріпленого матеріалу. А ще батьківський кабінет платформи має розширену аналітику, функціонал прогнозування семестрової оцінки та нагадування про непройдені матеріали, щоб ви завжди тримали руку на пульсі успішності своєї дитини.

Учень + батьки + педагог

Оскільки у деяких випадках хоча б один з батьків під час уроків дитини проводить свій день вдома, він стає свідком освітнього процесу та в якійсь мірі починає брати у ньому участь. Деколи учень може щось запитати у матері або батька, попросити допомогти із завданням, пояснити значення якогось слова тощо. Ми в Атмосферній Школі цілком підтримуємо всі ці процеси, до того ж у команді нашої Атмосферної Школи є ментори, які будуть допомагати робити це батькам. Мова йде про посередників у спілкуванні між дитиною, вчителем та батьками, які з позиції досвідченого педагога, методиста та психолога сприяють вирішенню найрізноманітніших питань.

П'ятий клас – це лише початок довгого шляху навчання вашої дитини у середній школі. Тож зробіть цей шлях легшим і створіть для нього усі передумови разом з Атмосферною Школою! 

інформація розміщена на правах реклами

 ОСВІТА, РОЗВИТОК, ТАБОРИ

Переглядів сьогодні: 2
Переглядів всього: 642
Рекомендуємо