Діти сайт для батьків.
5 порад для фотосесії вагітних


Ох вже ці милі, до неймовірного зворушливі фото: він, вона і кругленький животик, у якому чекає на своє народження маленький згорточок щастя… Саме такі світлини – гордість та радість для кожного сімейного альбому. Секрети вдалої фотосесії вагітності на власному досвіді вивідувала наш контент-редактор.
 
 
Чи варто роботи фотосесію під час вагітності? Я із абсолютною впевненістю скажу вам: «Так!». І не просто варто, а потрібно обов’язково! Повірте мені, мамі однорічного малюка, яка за новими клопотами, рутинними турботами і неземними радощами вже давно забула б, якою вона була, коли носила під серцем свою дитинку… Забула б, якби не ці безцінні кадри! Вони стали частиною фотоісторії нашої сім'ї. Ці світлини йдуть першими в альбомі нашого синочка, бо відображають дещо дуже важливе – те, що ми чекали на це народження, готувалися до нього і немислимо йому раді!


Пропоную вам, чарівні «пузатики» - майбутні матусі, розповідь з картинками про те, як підготуватися і що потрібно знати про фотесесію вагітних. Отже, 5 порад від моїх друзів, зусиллями котрих, власне, і відбулася ця зйомка і яким я безмежно за це вдячна. Кожен з них – неймовірно талановитий і відданий своїй роботі, що звичайно позначилося на кінцевому результаті. Якщо і ви хочете бути задоволені своїми світлинами у тендітному стані, то насамперед підберіть собі команду професіоналів. Це вам додаткова рекомендація – від мене особисто :).

Сюжет, ідея, декор
Ірина Зелененька, фотостудія «Арт-Люкс»: «Головний персонаж вагітних фотосесій – це, звичайно, кругленький животик. Тому найкраще робити такі зйомки на 7-8 місяці вагітності, навіть на 9-му – тоді у кадр можуть потрапити навіть обриси ручки чи ніжки малюка. Деякі жінки саме у цей період стають більш розкутими і можуть захотіти відверту фотосесію у стилі «ню». Інші навпаки – обирають спокійні і затишні сюжети. Але лейтмотивом таких зйомок у будь-якому випадку буде настрій очікування дива, народження нового життя».


Олена Сандій, студія декору «Elen»: «Декорації у фотосесіях створюють необхідне для творчого задуму тло. Так, у зйомках вагітних часто використовують іграшки, одяг для немовлят, метрові стрічки для «заміру об’єму животика», стилізовані написи «It’s a boy» або «It’s a girl», фото з УЗД тощо. Цей фотосет, оскільки дозволяла погода, ми провели на лоні природи. Тема проста і зрозуміла – пікнік сімейної пари, яка чекає, мріє і радіє у свій особливий, «вагітний» час. Різнобарвний, строкатий плед, яскраві скриньки, у яких вже готові речі для малюка, плюшеві ведмедики і маленькі відерка, тихий ставочок позаду і розлоге дерево як символ роду і сімейних цінностей… Цей дещо класичний сюжет ми полегшили грайливими, навіть трохи інфантильними епізодами із повітряними кульками. Тут відображається ще один цікавий зміст: дорослі, зрілі люди готові знову стати дітьми, щоб краще розуміти світ свого малюка».

Макіяж
Ірина Зелененька, візажист-стиліст: «Макіяж для фотосесій завжди має бути більш інтенсивним, ніж звичайний. І зйомки під час вагітності – не виняток. Проте мейк-ап жінки «при надії» все ж відрізняється. Насамперед – підвищеними вимогами до якості косметики, а також додатковими задачами: наприклад, приховати гіперпігментацію, яка нерідко з'являється в цей період, візуально звузити округлене личко тощо. В рамках даної зйомки я підібрала для Валерії, з огляду на її професію, інтелектуальний образ. При цьому використала коричневі тони, щоб підкреслити колір очей героїні та пору теплої ранньої осені, в яку відбувалася фотосесія».

Зачіска
Ольга Хоменко, перукар-стиліст: «Під час вагітності у багатьох жінок стан волосся покращується. Такий «побічний ефект» спричинений гормонами, а тому нема потреби використовувати ефекти косметичні (наприклад, спреї для блиску та ін.). Втім майте на увазі, що «вагітне» волосся також і доволі неслухняне: щойно вкладені кучері можуть розкрутитися буквально за лічені хвилини. Крім того, у цьому ніжному стані у жінки часто округлюється не лише животик, але й личко, зникає чіткий контур обличчя: а отже волосся має бути або призбиране наверх, або форма зачіски повинна йти нижче за лінію вилиць. У нашому ж випадку простору для творчості було трохи більше: тому ми сміливо створили образ із грайливими локонами, бо знали, що вони зайвого об’єму не додадуть».

Робота на камеру
Юрій Зелененький,  фотостудія «Арт-Люкс»: «Психологічне налаштування до «вагітної» фотосесії, мабуть, найважливіше. Головне – довіритися баченню фотографа, якого ви обрали, і бути відкритими до співпраці. А майбутні татусі мають всіляко підтримувати кохану в бажанні закадрувати ці безцінні миті очікування щастя. Тоді на світлинах закарбуються справді живі, яскраві емоції. Ракурси та пози залежать від загального сюжету, але профіль і портрет животика присутні практично у кожному подібному фотосеті. Зрештою, саме для того, щоб естетично довершено підкреслити силует вагітної жінки, і проводять професійні зйомки. Позаяк любительські часто відображають і ті моменти, які хочеться приховати».Текст: Валерія Климчук, сайт для батьків «Діти»
Фото: Юрій Зелененький, фотостудія «Арт-Люкс»
Арт-директор зйомки: Ірина Зелененька
Зачіска: Ольга Хоменко
Макіяж: Ірина Зелененька
Декор: Лєна Сандій, студія декору «Elen»
Повітряні кульки: майстерня свята «Милана»

 ЗДОРОВ'Я

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 20800
Рекомендуємо