Діти сайт для батьків.
Victoria summer camp (Закарпаття)

Victoria summer camp  (Закарпаття)

Де буде табір ? - Іршава ( Закарпаття ) між кордонами двох країн ( Словакія та Угорщина ) База Європейського зразку, на якій проводять тренувальні збори такі клуби як Шахтар Донецьк та Динамо Київ.

Адреса:
Іршава ( Закарпаття )
тел.: +38 (097)908-98-33
https://www.facebook.com/groups/672018682974754

Формат табору: виїзний спортивний табір
Вік дітей: 9-15 років
Дата заїзду: 14-20 червня
Локація: Іршава (Закарпаття)
Вартість: 6500 грн (все включено)

Victoria summer camp 2021 !

Літній табір для дітей, яким до вподоби активний відпочинок, нові друзі , цікаві ігри та креативні організатори.

Трішки про нас. Ми флорбольний клуб Вікторія, який славно представляє Тернопіль на різного роду змаганнях.  На даний момент ми являємося Чемпіонами України від найменших вікових категорій до найстарших і робимо це кожного року все впевненіше і краще. Часто їздимо за кордон на змагання у Швецію , Польщу , Словакію та інші країни. Багато Тернополян, дітей та дорослих, місцеві ЗМІ, телебачення та міська влада добре знає про нас та наші досягнення, адже наш клуб та зокрема  флорбол  є у більше як 25 школах міста. При клубі ми створили  літній табір,  який активно розвивається  вже з 2017 року і з кожним роком стає все більше бажаючих та зацікавлених Тернополян і не тільки .

Також маємо досвід організації поїздок в Болгарію на кількість 30-50-70 дітей. Про все сказане вище, можна дізнатися та побачити на You Tube каналі Флорбольний клуб Вікторія або у Facebook - флорбольний клуб Вікторія, де є багато відео контенту нашої діяльності.  Тому ми з радістю повідомляємо, що з цього року Victoria summer camp відкритий для всіх.* Де буде табір ? - Іршава ( Закарпаття ) між кордонами двох країн ( Словакія та Угорщина ) База Європейського зразку, на якій проводять тренувальні збори такі клуби як Шахтар Донецьк та Динамо Київ. На території бази є всі умови для активного та корисного відпочинку.  Великі басейни ( криті та під відкритим небом ) аква гірки, лежаки, власне доглянуте  озеро, байдарки, велике футбольне поле  з штучним покриттям та освітленням, сауна, сцена для вечірніх дискотек та анімацій, тренажерний зал та інше...

* Який вік дітей ? - Ми беремо дітей віком  від 9 до 15 років.  Інші вікові категорії розглядаємо індивідуально.

* Яке харчування? - Чотирьох разове харчування у ресторані  ( українська, гуцульська  та європейська кухня ) порції розраховані на дорослого, ситі будуть всі. )

* Умови проживання? -  Проживання у готельних номерах з розміщенням від чотирьох до восьми осіб у кімнаті. В кожній кімнаті комфортні ліжка з ортопедичними матрацами та сан вузли, душ,плазма.

* Трансфер? - Виїзд в понеділок 14 червня від 14 школи вулиця Клима Савури 1 ( Східний масив ) о 4:00 ранку та повернення 20 червня в ніч з суботи на неділю орієнтовно о 00:00 - 1:00

* Яка вартість табору, що входить ? - Вартість табору становить 6500 грн. Сюди входить харчування, проживання, комфортабельний автобус,басейни, сауна, футбольне поле, тренажерний зал, робота організаторів, проведення ігор та естафет,догляд за дітьми з розрахунку один дорослий на 6-8 дітей , табірна футболка, страхування.  Додаткових оплат не має. Кишенькові за бажанням.

* Доки реєстрація ? - Реєстрація відкрита до першого червня. Для того аби зареєструватися потрібно заповнити анкету та відправити її на вайбер організаторам, а також внести завдаток у розмірі 3250  грн або всю суму на картку.

Кожного учасника буде додано у групу де буде більше інформації, список необхідних речей та інше. 

Всі деталі по реєстрації можна  узгодити за тел +380979089833 - Михайло.

Якщо у Вас виникли будь які запитання стосовно табору, або Ви готові вже бронювати ваше місце то обов'язково дзвоніть або пишіть нам на вайбер, телеграм - +380979089833. З радістю надамо всю інформацію та запевняємо, що ваша дитина буде задоволена та сповнена яскравих емоцій провівши цих 6 днів у Victoria summer camp
Дитячі табори Тернопіль

Переглядів сьогодні: 4
Переглядів всього: 153
Рекомендуємо