Діти сайт для батьків.
UniSon Студія музичного розвитку

UniSon Студія музичного розвитку

Студія Unison – це затишний простір для розвитку Вашої дитини з 2 до 12 років. Професійні та креативні педагоги допоможуть дитині усвідомити свої інтереси і потреби, а також сприятимуть фізичному, емоційному, розумовому, та творчому розвитку.

Адреса:
м. Тернопіль, вул. Я. Стецька, 7
тел.: 098 009 57 67
https://www.facebook.com/unisonternopil
Електронна пошта: katpopeliar@gmail.com
Сайт: unison.te.ua 
Ми пропонуємо:
 
Міні-садок неповного дня для дітей від 3 до 6 років.
Наша програма – це цікаві пізнавальні занятття в ігровій формі:
- Розвиток мовлення
- Читання
- Письмо
- Англійська мова
- Логіка
- Математика
- Музика, танці

Навчання у міні-садку відбувається за світовими методиками М.Монтессорі, з елементами Вальдорфської педагогіки, а також креативних музичних методик К.Орфа, Ж.Далькроза та ін.

Наші професійні педагоги приділяють максимум уваги кожній дитині для кращого засвоєння знань, творчий та індивідуальний  підхід допоможе швидше отримати бажаний результат. Дітки навчаються в теплій та дружній атмосфері. Важливо, що група у міні садку є змішана, тому покращується  рівень взаєморозуміння, взаємодопомоги та адаптації діток різного віку. Спів, ритм, танці з використанням музичних шумових інструментів прискорять розвиток дитячого мозку і стануть помічниками у вивченні математики, письма, читання, розвинуть пластичність тіла, вестибулярний апарат, покращать пам’ять, увагу.
 
- Групові заняття з раннього музичного розвитку (Діти 2-12 років)
Залежно від віку заняття відбуваються у 3 групах до 8 чоловік:
 
2-3 роки. Курс «Досліджуємо світ разом з мамою і музикою»
Це чудовий курс, у якому ми змогли об′єднати музику з різними розвиваючими заняттями, які потрібні для комплексного і гармонійного розвитку дитини. Найважливіший період - це перші три роки життя. В цей час формується мова, комунікативні навики, а також особистий просторовий, сенсорний фізичний і творчий інтелект. Кожне заняття триває 45 хвилин і проходить у вигляжді гри, де чергуються різні види діяльності. На них ми: розвиваємо дрібну моторику, слух, ритм, пам′ять, комплекс сенсорного розвитку, вивчаємо колір, форми, а також граємо на шумових музичних інструментах.
 
4-6 років. Курс «Хочу знати все»
Унікальні заняття, які поєднують в собі кращі напрацювання сучасних методик. Дітки цього віку активно цікавляться світом і вже більш самостійні. На наших заняттях ми розвиваємо: мовлення, загальну моторику і координацію рухів, увагу, пам′ять, ритм, формуємо творчі здібності, вивчаємо нотну грамоту. Разом з музикою дитина легко засвоїть букви, математику, форми, розвине творче мислення. Заняття побудовані на музично-танцювальних іграх, що дозволяє дітям почуватися вільно і весело.
 
7-12 років. Курс «Музична енциклопедія»
У дітей цього віку формується власний світогляд, ставлення до життя, починає формуватися психоемоційний інтелект, а він у свою чергу відіграє надзвичайну роль, адже впливає на успішність, розвиток мозку і психічне здоров′я. Курс побудований так, щоб діткам з різним музичним рівнем підготовки було цікаво і пізнавально.
На нашому курсі діти:
  • вивчають цікаві факти з життя різних країн світу
  • розвивають координацію та мовленнєвий апарат
  • покращують пам′ять
  • складають різні казки, сценарії
  • грають на музичних інструментах
  • вивчають нотну грамоту
  • відвідують концерти
 
Набір у групи вже триває!
 
Веселе і пізнавальне літо зі студією Unison «Сім нових чудес світу і не тільки», «Круїз без віз»
 
Якщо Вашій дитині 6-12 років і Вам вкрай потрібно, щоб під час канікул вона відпочила, отримала цікаві знання, багато часу проводила на вулиці, зустріла нових друзів і весело провела літо - Вам неодмінно до нашого табору Unison. Адже у нас працюють креативні та професійні педагоги, які знають як зробити дозвілля Вашої дитини цікавим та пізнавальним.
 
Щоденно крім суботи та неділі з 9.30- 17.00 на Вас чекають:
- Розвиваючі та рухливі ігри
- Прогулянки в парках, квести
- Екскурсії, майстер- класи
- Hand-made
- Музично-танцювальні ігри.
 
Щодня діти мають змогу відкрити для себе нову країну і відвідати 7 нових чудес світу через ігри, танці, спів, розвиваючі заняття.
Харчування : 3-ох разове, обід з доставкою в студію.
Зміна: 10 днів (2 тижні)
Оплата: 2600 грн.
 
м. Тернопіль, вул. Я. Стецька, 7
098 009 57 67
https://www.facebook.com/unisonternopil
https://www.unison.te.ua


Центри дитячого розвиткуПереглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 559
Рекомендуємо