Діти сайт для батьків.
Цікаві статистичні дослідження про дітей у різних країнах


Вчені з'ясували дивовижні факти про дітей в різних країнах.
Іноді діти стають об'єктом пильної уваги не тільки батьків і держави, але й учених. Openspace зібрав останні дослідження, присвячені питанням материнства, батьківства і дитинства.

Данія
Батьківство і зарплати

Після народження дитини в родині керівника компанії зарплата його співробітників скорочується в середньому на 0,2% або на $ 100 в рік, показало спільне дослідження данських та американських вчених. При цьому зарплата самого начальника збільшується на 6,3%, якщо народився син, і 3,5%, якщо дочка. Результати десятирічного дослідження засновані на даних про 18 тис. топ-менеджерів (тільки чоловіків) в 10 655 приватних датських компаніях.

Китай

Лінія партії і характер

Діти, народжені в Китаї після введення політики «одна сім'я - одна дитина», - менш відповідальні, менш схильні до суперництва та ризику, менш надійні і більш песимістичні. Вчені також встановили зв'язок між відсутністю братів і сестер і розвитком рис особистості, неофіційно званих «синдромом маленького імператора». У дослідженні, результати якого публікує журнал Science, брали участь 421 житель Китаю різного віку.

США

Шкільна популярність і кар'єра

Американські експерти прийшли до висновку, що старшокласники, популярні в своїй школі, через 40 років після її закінчення будуть заробляти на 10% більше, ніж їх однокласники. Автори дослідження відзначають, що успішність в дорослому житті обумовлена не вродженими рисами характеру, а соціальними навичками, придбаними в шкільні роки і згодом застосовуваними в професійній діяльності.

Німеччина
Вагітність і робота

Вчені з Бамберга прийшли до висновку, що вагітність може бути «заразною». Якщо одна з жінок на роботі народила дитину, ймовірність того, що хтось із її колег протягом наступного року завагітніє, подвоюється. Можливість запустити «ланцюгову реакцію» особливо велика при мінімальній різниці у віці. Висновки зроблені на основі даних 42,4 тис. жінок з 7,56 тис. німецьких компаній.

Великобританія
Батьки і книги

Британські вчені з'ясували: все менше батьків прищеплюють своїм дітям навички читання. Опитування 21 тис. дітей у віці від 8 до 16 років показав, що кожен третій (32,9%) жодного разу не бачив свого батька з книгою. Про матерів так можуть сказати лише 14,9% опитаних. Діти, які відчувають проблеми з читанням, в чотири рази частіше говорять, що батьки їм не допомагають. Також виявилося, що кожна сьома дитина жодного разу не була у книжковому магазині.

Джерело: www.openspace.ru

РОЗВИТОК БАТЬКІВ

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 2938
Рекомендуємо